2737
2734
عنوان

شوهرم هنوز طلبکاره....

214 بازدید | 16 پست

تو دو سه تا تاپیک قبلیم گفتم 

دعوامونو و اینکه دست بلند کرد روم😓

حالا تازه قهر کرده نه غذا میخوره نه هیچی جاشم جدا کرده 

خیلی حرص میخورم ولی به روی خودم نمیارم

کلا قهر قهروعه و از اول متاسفانه عادتش دادم که خودم برم برای آشتی چون قهر خیلی اذیتم میکنه و دوست ندارم قهر باشیم هیچوقت😓

حالا ایندفعه اگر باز خودم برای آشتی پیشقدم بشم اون دور برمیداره و پررو تر میشه با کاری که کرده 

ولی اگر به اون باشه صدسال دیگه هم نمیاد آشتی😢

حالا چکار کنم رفتار درست چیه؟توروخدا کمکم کنید😢

کتک بخوردید و نازم بکشید😲😲

معتقدم آقایون جنس "مخالف" خانم ها نیستن، بلکه تنها جنسیتی "متفاوت" با اونها دارن و این تفاوت، نه تنها مانع اظهار نظر نیست، بلکه میتونه برای هر دو طرف، دربردارنده موارد آموزنده و مفیدی باشه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

منم دو هفتس قهرم هنوز نیومده جلو 

مقصرم اون بوده 

20 اسفند1400. 8 صبح روز جمعه ای که از شبش از استرس خابم نمیبرد گوشیم زنگ خورد که ای کاش نمی‌خورد ای کاش اون جمعه رو نمیدیدم صدای پشت گوشی که با گریه گفت بیا که بابا حالش خیلی بده. لباس مشکی پوشیدم و رفتم و پارچه سیاه روی در دیدم و پدری که دیگه نبود.اون جمعه من مردم. از اون روز هر جمعه می میرم. خدایا متنفرم از تمام جمعه هات. خدایا از چیزی که می‌ترسیدم سرم اومد از من ک گذشت هیچکسو با عزیزانش امتحان نکن خدایا. خدایا میشه فقط یه روز پدرمو بهم برگردونی 😭خدایا دلم ازت پره ولی بازم شکرت. خدایا دومین نی نیمم گرفتی نمیدونم حکمتت چیه دلم شکسته ولی بازم شکرت 💔بابایی نی نی من ک خیلی دوست داشتی ببینیش اومد 💖 میدونم که از اون بالا واسش دعای خیر میکنی. دوست دارم🖤

ادم قهر قهرو خیلللییییی بده  ما یه دوستی دارم هیچکس باهاش نمیحرفه

خدا می گوید نگو بدون آن نمی توانم زندگی کنم ، تو را بدون آن هم زنده نگه می دارم وفصل عوض می شود ، سایه درختانی که سایه می افکنند خشک می شود ، صبر لبریز می شود، یار را که جان و دلت بود غریبه می شود و ذهنت متعجب می شود ، دشمن برمی خیزد و تبدیل به بهترین دوستت می شود ، دنیای غریبی است هر چیزی را که می گویی نمی شود اتفاق می افتد ،می گویی نمی اُفتم ، می افتی ، سقوط می کنی ، عجیب ترینش هم این است می گویی مردم اما زنده می مانی...:)
2740

نرو خواهرم نرووووو،منو نامزدم دعوامون بشه اگ تقصیر من باشه که اونم ب ندرت تقصیر من میشه میرم و ازش معذرت خواهی میکنم،ولی اگه از طرف اون باشه،عمرا پیش قدم بشم ،قبلا یه بار بهم گف تو هیچوقت نمیای آشتی کنیم،منم گفتم ببین هر وقت اشتباه من بوده اومدم،دوما قهر و نازکردن برازنده یه مرد نیست. مگه دختری؟

کلا مردا یجورین یه کم نازشونو بکشی دور برشون میداره

شمام سختته؟ بچه داری؟ تو خونه چجوری رفتار میکنید؟ چیزی بخوای چجوری بهش میگی؟

اره عزیزم یه دختر 14 ماهه منم سختمه و عادت داره من برم آشتی اما دیگ جلو خودمو گرفتم هفته اول پیام میدادم خرید یا کاری داشتم این چندروزه سر سنگین میگم فلان چیزو بخر در همین حد

20 اسفند1400. 8 صبح روز جمعه ای که از شبش از استرس خابم نمیبرد گوشیم زنگ خورد که ای کاش نمی‌خورد ای کاش اون جمعه رو نمیدیدم صدای پشت گوشی که با گریه گفت بیا که بابا حالش خیلی بده. لباس مشکی پوشیدم و رفتم و پارچه سیاه روی در دیدم و پدری که دیگه نبود.اون جمعه من مردم. از اون روز هر جمعه می میرم. خدایا متنفرم از تمام جمعه هات. خدایا از چیزی که می‌ترسیدم سرم اومد از من ک گذشت هیچکسو با عزیزانش امتحان نکن خدایا. خدایا میشه فقط یه روز پدرمو بهم برگردونی 😭خدایا دلم ازت پره ولی بازم شکرت. خدایا دومین نی نیمم گرفتی نمیدونم حکمتت چیه دلم شکسته ولی بازم شکرت 💔بابایی نی نی من ک خیلی دوست داشتی ببینیش اومد 💖 میدونم که از اون بالا واسش دعای خیر میکنی. دوست دارم🖤
مسخره نکن شاید واسه خودتم اتفاق بیفته😊

من هیچ وقت کتک نمیزنم ک بخام بخورم

زن حرمت داره

معتقدم آقایون جنس "مخالف" خانم ها نیستن، بلکه تنها جنسیتی "متفاوت" با اونها دارن و این تفاوت، نه تنها مانع اظهار نظر نیست، بلکه میتونه برای هر دو طرف، دربردارنده موارد آموزنده و مفیدی باشه
2706