2737
2734

خانما موهام اصلا رشد نداره موخوره به شدت داره دکتر رفتم حدود یکماه هس مکمل هیروییت همون لینک بیوتن ویتامین های ب و...میخورم و شامپوی پالمینکس داده موهام می‌خواره چه برم حموم چه نرم می‌خواره و موخوره شدید پیش شوهرم روسری سرمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

ابرسان و روغن مو بگیر بزن من از زیما میخرم 

بعد حموم تا نوهات خیسه روغن بادام تلخ یکم بزن 

قبل حموم‌حتما یک ساعت قبل نارگیل و کرچک قاطی کن بزن 

اون ویتامین ها رو هم ادامه بده 

اگر میتونی موهات کوتاه کوتاه کن 

فعلا امضا ندارم

سرم مو و ماسک مو مناسب استفاده کن 

ازمنم پرموخوره اس .ولی خجالت نمیکشم 

زولبیا بامیه شاید تو ماه های دیگه سال هم پیدا بشه اما..فقط تو ماه رمضون مزه میده...                                          همانطور که حنا فقط تو عروسی لذت بخشه ...                      کیک فقط تو تولد مزه میده                                                     چای بعد حمام میچسبه ،برف هم بعد یه تابستون گرم حال میده ،میدونی دلیلش چیه؟                                                               چون هر چیزی تو زمان خودش با ارزشه💥               
2738
ابرسان و روغن مو بگیر بزن من از زیما میخرم  بعد حموم تا نوهات خیسه روغن بادام تلخ یکم بزن  ...

میشه کامل توضیح بدی قبل حموم کف سرم رو با چه روغنی ماساژ بدم

2706