2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

پایین نیست بالا هم نیست خوبه دیگه 

البته بستگی به بدن فرد هم داره دیگه یکی با 12حالش خوبه یکی با 10 

کاربر سال 91هستم ولی به دلیل گم کردن نام کاربری و رمز عبور نتونستم دیگه وارد بشم 😔
پایین نیست بالا هم نیست خوبه دیگه  البته بستگی به بدن فرد هم داره دیگه یکی با 12حالش خوبه یکی ...

الان بشدت مریض و بی حالم فشارم اینه

I'll be someone No one thought I could be ;)                                                                     Be special like MOON :)💫🌌
2740
الان بشدت مریض و بی حالم فشارم اینه

ببین الکی اب قند اینا نخور چون لحظه ای میبره بالا باز میفته 

سیب، آب میوه طبیعی، آجیل خام، نون، جگر، سوپ، اینجور چیزا به همراه قرص جوشان بگیر از داروخانه روزی یه دونه بخور 

خودت رو تقویت کن الان هوا خوبه تو آفتاب بشین 

کاربر سال 91هستم ولی به دلیل گم کردن نام کاربری و رمز عبور نتونستم دیگه وارد بشم 😔
نه والا روز اولی رفتم دکتر.چندروز بهدم رفته بودم سرکار همکارم که منشیه واسم دستگاه فشارسنج اورد گفت ...

والله اگه فشار سنج داشتی یه بار یه چیز شیرین بخور امتحان کن فشارتم بگیر ببین اگه خوب شد فشارتو در اون حد نگه دار 

والله اگه فشار سنج داشتی یه بار یه چیز شیرین بخور امتحان کن فشارتم بگیر ببین اگه خوب شد فشارتو در او ...

فهلا که  1 هفته س مریضم خوبم نمیشم خسته شدم همشم صبح تا شب تو جام. ببینم کی سرپا میشم 😥