2737
2739
عنوان

شبی که ماه کامل شد

635 بازدید | 56 پست

سلام وقتتون بخیر

این تاپیک درباره واقعیت های زندگی شهید فائزه منصوری هست که به دست شوهرش عبدالحمید ریگی به شهادت رسیدن اگر اطلاعات بیشتری در این زمینه دارید ممنون میشم بگید

در اول فیلم شبی که ماه کامل شد دیده شده بانو فائزه عاشق عبدالحمید ریگی شده اما تو واقعیت وقتی عبدالحمید به خواستگاری بانو فائزه که ۱۴ سال سن داشت میره فائزه منصوری قبول نمیکنه و به مادرش میگه من این آدم و نمیخوام اما به زور ناپدریش به همسری عبدالحمید ریگی درمیاد 

در اواخر فیلم دیده شده که بانو فائزه دو قلو هاش رو در پاکستان به دنیا آورده اما تو واقعیت بانو فائزه دو قلوهای دخترش رو در تهران بدنیا آورده

در فیلم دیده شده که مادر عبدالحمید ریگی مهربون و دلسوز بانو فائزه هست اما تو واقعیت اصلا همچین چیزی نیست و برعکسش هست 

هدف من علاوه بر اطلاعات عمومی بیشتر این هست که وقتی میگیم بلوچستان ذهن و فکرمون به یمت کشت و کشتار و طایفه ریگی نره همه جا خوب و بد داره بلوچستان بسیار قوم با ادب ،با غیرت ،با شخصیت و...هستند و از هوش بالایی برخوردار هستند و بسیار برای دینشون و خدامون ارزش قائل هستند

بلوچستان قلب ایرانه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله و اکثر مردمش خونگرم و مهربونن

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
2731

هدف نویسنده و کارگردان از عوض کردن فیلم چی بوده؟؟؟؟؟

شما رو چه حسابی میگی بچها تهران و مادرشوهرش بداخلاق بوده؟؟؟؟؟

سالها دویدم ولی به مقصد نرسیدم ..... برای همه منتظرها و من دعاکنید ....

بله دقیقا تمامی قومیت ها قابل احترام و ستایش هستند🥰

امروز تولد شهید ابراهیم هادی هست من نذر میکنم اگه پدرم این کار تحصیلی که میخام بکنم رو قبول کنن به نیت ایشون برم خونه سالمندان گل و شیرینی ببرم همچنین ی ختم قرآن با کمک مادربزرگم و هرکی بتونه میخونم براشون امیدوارم حاجت بگیرم ❤️ اگه امضامو دیدی دعا کن بابام قبول کنن
2740

بله بزور ناپدریش بوده وحتی مادرش هم دلسوزش نبوده میخواسته از دستشون راحت بشن و الان نفع زندگی خانواده شهید و برادر و خواهر هایدناتنیش میبرن حتی با بچه هی فائزه هم دشمنن

تو لیوان کسی دریا نریز
هدف نویسنده و کارگردان از عوض کردن فیلم چی بوده؟؟؟؟؟ شما رو چه حسابی میگی بچها تهران و مادرشوهرش بد ...

مصاحبه با مادر بانو فائزه هست که میگن مادر عبدالحمید ریگی با بچه ها بسیار خشن رفتار میکرده و اصلا مهربون نبود و راجب سوالتون هم آدم های زیادی هستن که میگن دو قلو ها تهران به دنیا اومدن

هدف نویسنده و کارگردان از عوض کردن فیلم چی بوده؟؟؟؟؟ شما رو چه حسابی میگی بچها تهران و مادرشوهرش بد ...

پیج دخترشون و ندارید خیلی خانواده مادریشون اذیتشون کردن خانواده پدری هم بدتر خدا نیامرزتشون چه تهمت هایی که خاله هاش و مادربزرگش به بچه فائزه نزدن

تو لیوان کسی دریا نریز
بله بزور ناپدریش بوده وحتی مادرش هم دلسوزش نبوده میخواسته از دستشون راحت بشن و الان نفع زندگی خانواد ...

اره. مادر فایزه  تولایو از نوه  اش بد میگفت

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎
2706