2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله

ییکی به شما همینجوری یهویی فحش بده بره پیگیر میشین شکایت  کنید یا بیخیال میشید؟ 

ما دخترا چجوری شاد باشیم که خراب به نظر نیایم؟ :))))            ی مدتی کاربری غیر من دست دوستم بود ی سری تایپکارو گردن نمیگگیرم😚💙
2728
بله...جرم محسوب میشه..‌درصورت اثبات هم شلاق داره ..‌هم جریمه وحبس

یکی به شما همینجوری یهویی فحش بده شکایت میکنید یا بیخیال میشید

ما دخترا چجوری شاد باشیم که خراب به نظر نیایم؟ :))))            ی مدتی کاربری غیر من دست دوستم بود ی سری تایپکارو گردن نمیگگیرم😚💙
ییکی به شما همینجوری یهویی فحش بده بره پیگیر میشین شکایت  کنید یا بیخیال میشید؟

بستگی داره کی و کجا باشه 

در کل جرمه

یکی به دایی من تو پیام فحش داده بود نمیدونن چه فحشی داییم پیگیری کرد یارو رو کشوند کلانتری طرف به شکر خوری افتاد 

بستگی داره کی و کجا باشه  در کل جرمه یکی به دایی من تو پیام فحش داده بود نمیدونن چه فحشی دایی ...

تو مجازی 

2738
یه فحشای خاصی جرم هستن

اها مرسی

فکر کنم یارو غریبه بود اصلا هیچی نمیدونم فقط میدونم همچین چیزی بوده  و شلاق داره نمیدونم دیه و ...

الان یکی به دوستم همینجوری فحش داده و بعد بلاکش کرده بنظرتون باید شکایت کنه یا بیخیال شه