2733
2739
عنوان

سازنده نی نی سایت کیه؟

149 بازدید | 6 پست

ایشونه بنظرم پس چرا بعضیا میگن مونا تهرانیه درحالی که تاریخ عضویت و تاپیک های ایشون رو ببینین

هه ر بژی کورد❤️  اگر درد را احساس کرده ای زنده ای؛ اما اگر درد دیگران را احساس کردی انسانی

سازنده یه آقایی بودن که مثل اینکه سایت و بعد ها به خانم تهرانی فروختن

ما آدم ها دو سبد با خودمون داریم : یکی جلومون آویزونه یکی هم پشتمون ؛ نکات مثبت و خوبی هامونو میندازیم تو سبد جلویی ، عیب هامونو تو سبد پشتی ؛ وقتی تو مسیر زندگی داریم راه میریم فقط دو چیز رو می بینیم خوبی های خودمون و عیب های نفر جلویی !

خانم تهرانی سایت رو گرفتن وگرنه سایت دست به دست شده قبلا گویا 

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

مونا چند وقت بعد از ساخت سایت کاربری زده

مگه هر کی سایت میسازه باید کاربری داشته باشه

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
2728
مونا چند وقت بعد از ساخت سایت کاربری زده مگه هر کی سایت میسازه باید کاربری داشته باشه

متوجه منظورم نشدید  

هه ر بژی کورد❤️  اگر درد را احساس کرده ای زنده ای؛ اما اگر درد دیگران را احساس کردی انسانی
متوجه منظورم نشدید  

شدم

میگید تاریخ عضویت ایشون زودتر از موناس

من به فرض یه سایت میسازم ولی دلم نمیخواد کاربری داشته باشم و بعدها کاربریمو میسازم به عنوان مدیر سایت

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

۲ زوج پزشک ساختن سایت رو

که بعدا فروختن و مهاجرت کردن( فکر میکنم اینجا به مونا تهرانی فروخته شده و سایت افتاده دست ایشون)

واسه خوب کردن حال آدما لازم نیست حتما دکتر باشی؛ یه ذره مهربون باشی کافیه:)