2733
2739
عنوان

تحول مذهبی اطرافتون دیدید؟

124 بازدید | 29 پست

حالا یا مذهبی بشه منظورم شدید نیس محجبه بشه نماز خون بشه با خوابی یا تحقیقی چیزی

یا برعکس 

من ک برعکسشو زیاد دیدم

ولی خودم دسته اولم البته قبلشم اصن بیداعتقاد. نبودم

ولی نماز تک و توک ی مدت نماز دایم ولی حجاب نداشتم ب اون صورت بعد سال ۹۹ باحجابم شدم.

۹۰ درصد برعکس دیدم اطرافم

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740

شکر خدا خیلیا به مذهب دارن گرایش پیدا میکنن،یکیش یکی از فامیلامون بود،یه دختر به شدت امروزی،دانشگاه اصفهان قبول شد،تحت تاثیر دوستاش چادری شد،و یه چادری سفت و محکم که براش خواستگار میومد ازش میخواستن چادرشو کنار بذاره،اصلا قبول نمیکرد

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
شکر خدا خیلیا به مذهب دارن گرایش پیدا میکنن،یکیش یکی از فامیلامون بود،یه دختر به شدت امروزی،دانشگاه ...

چ جالب حالا من اعتقاد خاصی ب چادر ندارم مهم اینه درست عقیده تو بدونی و مومن خوشرویی باشی حجابتم هرطور با هر وسیله ای میتونی رعایت کنی.

جاری سابقم این طور بود قبل ازدواج به شدت بی حجاب و .... بعد ازدواج محجبه اهل نماز و روزه و .... که البته همه اینها با علاقه خودش بود چون بعد اینکه از برادرشوهرم جدا شد هم همون جور باقی موند و با یه نفر دیگه ازدواج کرد

دوست خوبم لطفا درخواست دوستی ندهید متشکرم 
چ قشنگ مث منی پس تریف مبکنی؟؟ دوس دارم بشنوم خانوادتونم مذهبی بود از قبل؟

رفتم کربلا بدون اینکه اعتقاد داشته باشم صرفا چون خانواده میرفتن منم به چشم یه سفر تفریحی بهش نگاه کردم چون کلا به چیزی اعتقاد قلبی نداشتم فقط حضرت ابوالفضل رو دوست داشتم...

خلاصه رفتم و چشمم به ضریح امام حسین افتاد گفتم ببین من بهت اعتقاد ندارم خودتم میدونی ولی بیا معامله کنیم تو فلان مشکلم رو حل کن منم چادر می‌پوشم 

برگشتم خونه بعد یکی دوماه مشکلم برطرف شد...

این شد که چادر پوشیدم ولی از زمانی که پوشیدمش حضور خدا رو توی زندگیم حس میکنم

از زمانی که مسیرم رو عوض کردم خیلی آرامش بیشتری دارم 

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨
رفتم کربلا بدون اینکه اعتقاد داشته باشم صرفا چون خانواده میرفتن منم به چشم یه سفر تفریحی بهش نگاه کر ...

اخی چ جالب منم از چادر خوشم میاد خیلی شدید هم بهم میاد امتحانش کردم ولی بیخیال شدم

بنا ب شرایط کاریم و جامعه هیچ وقتم دگ فک نمیکنم حتی سمتش برم حس میکنم سنمو بالا میبره یا ممکنه ازار بده ت این فضای کنونی و....

ولی واقعا حس خوبی گرفتم از داستانت چقد خوب بکد

من کربلا قسمتم نشده

2706