2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم ذهنم درگیر موند

دکترم فهمیده دردم درد بی درمان توست                            دیدنت رو نسخه حال خرابم کرده است                              بی وفا داروی من گرمای دستان تو بود                              لطف کن دیگر نیا دکتر جوابم کرده است 🖤
2728

چیشد آخرش؟! 

اگه کسی فهمید منم لایک کنید 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕
2740
کدوم تاپیک منظورتونه؟

همون کاربری که مامانشون سرطان داشت و فوت میکنه و میرن پیش زن عموش روستا زن عموش اذیتش میکرده و بعد پدرش ازدواج میکنه و نامادریش اذیتش میکرده بقیشو قرار بود بزاره

شب بعدشگداشتش من تاساعت 3شب بودم گفتم بقیه شوفردابخونم دیدم تعطیل شده

عزیزم یه نصیحت، تجربه ثابت کرده آدم هااصلا به اون بدبختی که میگن نیستن. خودت رو الکی ناراحت نکن. تو این دوره زمونه، هر کس به اندازه کافی بدبختی و مشکلات و فکر داره.

هیچی تهش با یه پسر خوب ازدواج کرد و تمام

فقط 29 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوبی حرف زدن باخدا اینه لازم نیست منظورت رو براش توضیح بدی💖...ولی جدای از این حرفا طرف یه سیب از درختش کندن، داره دهنمون رو سرویس میکنه اونوقت تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و حوریاش رو بمالی؟🤦‍♀️🤷‍♀️
همون کاربری که مامانشون سرطان داشت و فوت میکنه و میرن پیش زن عموش روستا زن عموش اذیتش میکرده و بعد پ ...

چون خیلی کوتاه کوتاه می‌گفت و‌همه رو‌منتظر میزاشت آخرش هم می‌گفت خسته شدم برا فردا بعضی از کاربرا ناراحت شدن براش گزارش زدن 

«در این درگه که گه گه که که و که که شود ناگه » «مشو غره به امروزت که از فردانهی اگه»
2706