2733
2734
عنوان

آبجیای گل بیاین

44 بازدید | 10 پست

تا حالا شده با کسی وارد یه رابطه بشین بعد پسره خیلی دوستم داشته باشه پسر مودب و خوبیم باشه اما بگه باهم ازدواج نمیکنیم چون خانوادم راضی نیستن ولی بعد چندماه نظرش عوض بشه و پیشنهاد ازدواج بده چون خودش خیلی منو میخواد و دوسم داره ولی خانوادش مخالفن همچین چیزی واستون پیش اومده یا دیدین؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
یعنی سه سال خیلی ب چشم میاد😐خانوادشو چطور راضی کنم😕

اگر بخواهم خودمو جای خانواده اونا بزارم میبینم که پسره عاشق یه دختری شده که از خودش بزرگ تره خب این خیلی مهمه اگر خانوادش بد باشن بعدا اذیت میشی با حرفاشون و اینکه چرا پسره باید اول بگه خانوادم نمیزارن؟؟ 

یه راه هست البته نمیدونم چقدر جوابه اینکه مهریت رو کم بزاری و چندین بار در طول زمان به خانوادش بفهونی که عاشق پسره هستی مثلا اگر پولداره بابای پسره بگی جوری که خانوادش بفهمن بگی نمیخواهم یه قرون از جیب بابات خرج کنی و خودت کار کن تا بفهمن چشمت به پولشون نیست  

نکات مهم اینه. 1من پول شمارو نمیخواهم

2پسرتونو دوست دارم و مخشو نزدم واقعا دوتش دارم 

باید جلو خانوادش فداکاری کنی جوری که بفهمن 

3 هرچقدر بی احترامی و پرخاشگری و ناراحتی دیدی حق رو به اونا بدی و در کمال ارامش و مهربونی رفتار کنی

اینجوری کم کم خودت رو جا میکنی هر گونه بی احترامی و جواب دادن بهشون حتی اگه اونا بد ترین باشن باعث میشه ماجرا بد تر بشه و اگه دوستش داری این کارارو باید بتونی بکنی اگرم نه که تمومش کن اگر بیشتر جلو رفتین بازم بیا تا بهت بگم چیکار کنی که قبولت کنن

2740
اگر بخواهم خودمو جای خانواده اونا بزارم میبینم که پسره عاشق یه دختری شده که از خودش بزرگ تره خب این ...

خودمم نمیدونم چرا گفت خانوادم راضی نیستن حتی اینم نگفت راضیشون میکنم شاید بچه ننه باشه 🤔