2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کرمانشاه محمودی و کریمی معروفن 

نه کار کریمی رو قبول دارم نه محمودی

یک از یک بدتر🤌🏼

کار خوب میخوای برو تهران 

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨
2731
آخه قیمت تهران بالاست  میشناسی دکتر خوب رنج ۳۰ تا ۴۰ت؟

بنیادی ولی عروسکی در نمیاره طبیعی کار می‌کنه 

بینی هایی هم قبول می‌کنه که کار زیادی نداشته باشن و خودشون خوب باشن

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨
2740
اخر‌‌ نمیدونم‌ کریمی یا محمودی  با محمودی نوبت دارم

بنظرم اگه بینی خوب میخای اونم طرحای عروسکی یا فانتزی برو پیش کریمی البته من خودم هنو سنم بنظرم نرسیده دوسال س سال دیگه عمل میکنم احتمالش صدرصد اینه ک میرم تهران بعد رفتن ب تهران گزینم‌کرمیه چون از نزدیک دیدم کاراشو

بنظرم اگه بینی خوب میخای اونم طرحای عروسکی یا فانتزی برو پیش کریمی البته من خودم هنو سنم بنظرم نرسید ...

من خودم کرمانشاه نیستم ولی میگن که بینیای عروسکی خوب در میارن و قیمتشونم خوبه واسه همین نوبت زدم . تهران بینی عروسکی کار کنن خیلی میگیرن‌‌ حدود ۸۰/۹۰

من خودم کرمانشاه نیستم ولی میگن که بینیای عروسکی خوب در میارن و قیمتشونم خوبه واسه همین نوبت زدم . ت ...

البته عزیزم کرمانشاهم مثن کار کریمی اینا خوبه واقعن

بله دیگه تهران همین هست

ممنونم عزیزم  بین محمودی و کریمی ، کریمی بهتره؟‌ کنسل کنم نوبتو؟

من نمیخام منصرفت کنم هرجور صلاح میدونی واقعیت من کارای کریمی رو از نزدیک دیدم ک بهت میگم ولی محمودی تو عکس اینا دیدم ب دل من نبوده اما کریمی واقعن حرف اولو میزنه داداش خودمم پیشش بینیشو عمل کرده اخه

2706