2733
2739
عنوان

خسته شدم از دست شوهرم

602 بازدید | 41 پست

از ساعت چهار عصر رفته تا الان بیرون با دوستاش میگرده

چه کنم از بعد طلاقم میترسم 

خسته ام کرده 

هی مشروب زهر ماری میخوره 

دوستش فردا تولد شه تدارک مشروب میبینن

⁧⁧⁧ ص۪۪۫۫ا۪۪۫۫حِ۪۫ب۪۫ ضَ۪۫ـ۫ـ۪ࢪَ۪۫۫با۪۫ن۪۫۫ قَ۪۪۫۫لبَ۪۫م۪۫۫ۍ۪۪۫ د۪ل۪۪۫۫بــ۪۫۫ـ۪۪۪۫۫ــꔚ۪۪۪۫ـ۪۫ـ۪۪ــ۪۫ر •️                  کاربری واسه یکی دیگه بود . الان از ۱۴۰۳/۲/۲ به بعد دسته منه محض احتیاط گفتم 😁 اسمم هم سحر .        متاهل💍

به خدا دیگه کلافم از دستش 

⁧⁧⁧ ص۪۪۫۫ا۪۪۫۫حِ۪۫ب۪۫ ضَ۪۫ـ۫ـ۪ࢪَ۪۫۫با۪۫ن۪۫۫ قَ۪۪۫۫لبَ۪۫م۪۫۫ۍ۪۪۫ د۪ل۪۪۫۫بــ۪۫۫ـ۪۪۪۫۫ــꔚ۪۪۪۫ـ۪۫ـ۪۪ــ۪۫ر •️                  کاربری واسه یکی دیگه بود . الان از ۱۴۰۳/۲/۲ به بعد دسته منه محض احتیاط گفتم 😁 اسمم هم سحر .        متاهل💍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چرا میترسی از طلاق

نمیدونم ی ترسی دارم 

اگه بندرت اینکارو میکنه

یکم مدارا کنین

⚠️⛔لطفا به هیچ‌وجه در تاپیک های من کامنت نگذارید🙏، اگه تاپیک یا پستی مورد پسند شد، لایک کنید، و حتی الامکان درخواست ندید🙏  ................  گاهی برای دل خودم، دلنوشته یا متنی رو دکلمه می‌کنم  .................   او قند روزهای تلخ من است❤                                   
اگه بندرت اینکارو میکنه یکم مدارا کنین

همه اخلاق خبه 

وقت زیاد لیرون میمونه

2740
نمیدونم ی ترسی دارم 

شوهر منم اعتیاد داره باورت میشه از تریاک انقد نمیترسم که از الکل میترسم الکل میخورد اصلا میشد یه ادم دیگه کلن رد داد دیدم داره به من و بچه اسیب میزنه چند بار کمپ خوابید نتوست ترک کنه منم دارم جدا میشم تو خونه بشینم در و دیوار نگاه کنم اقا با دوستاش بره مشروب خوری کلی استرس میگرفتم

میِشه‌بارها‌بَخشید،‌ولی‌دیگه‌اعِتماد‌نکرد...!🖤
همه اخلاق خبه  وقت زیاد لیرون میمونه

برا قضاوت، همه صفات خوبشو بذارین به طرف

و بدیها هم طرف دیگه

فقط بدونین  هیچکس بی عیب نیست

⚠️⛔لطفا به هیچ‌وجه در تاپیک های من کامنت نگذارید🙏، اگه تاپیک یا پستی مورد پسند شد، لایک کنید، و حتی الامکان درخواست ندید🙏  ................  گاهی برای دل خودم، دلنوشته یا متنی رو دکلمه می‌کنم  .................   او قند روزهای تلخ من است❤                                   

اگه تنها مشکلش همینه یکم صبر کن شاید عوض شد

مثلا برین مشاوره یا به پدر و مادرش بگو

طلاق اصلا بد نیست ولی آسون هم نیست بزارم راه آخر

خدای من چگونه ناامید شوم وقتی که تو امید منی❤️
باهاش صحبت کن بگو دیگه نمیتونی اینجوری ادامه بدی و...

چقدر زبونم مو دراورده گلم

اگه تنها مشکلش همینه یکم صبر کن شاید عوض شد مثلا برین مشاوره یا به پدر و مادرش بگو طلاق اصلا بد نی ...

مادرش الان پیش منه 

بنده خدا منتظر بیاد 

خانواده اش پشت منن 

اما این رفیق بازی مشروب خوردن دیه خسته ام کرده 

۱۸ سالته؟؟؟ چند ساله ازدواج کردی مگه

متاسفانه از ۱۴

2706