2737
2734
عنوان

داداشم دیگه از کنترل خارج شده!

213 بازدید | 5 پست

دیگه امروز خیلی تحملش کردم خیلی زیاد فحشای ناموسی میده فحشای ببخشید خوا.هر مادری که خجالت میکشم میشنوم از حدش خارج شده نمیتونم کاری کنم به عنوان یه خواهر حس بدرر نخور بودن دارم که نمیتونم با داداشم دوست باشم و کنترلش کنم اما...  داداشم ۱۲ سالشه  چیکار کنم؟ برم تک تک فحشاشو واسه مامانم بصورت پیام بفرستم یا نمیدونم چی بگم خسته شدم کمکم کنید یجوری درستش کنم  من خودم ۱۸ سالمه اما از پسش برنمیام بعضی وقتا میخام به حال داداشم گریه کنم😭

امضامو بخون رفیق قشنگه                                                                                                   ای که افسانه ی زیبای غزل های   منیای که شیرین تر از امثال و مثل های منیخواندن از روی مهت کار شب و روز من استای  که  معلول به  هرکار  و علل های  منیشده  هرشب دل من در طلبت غرق به خونتو خودت عامل  هر جنگ و جدل های منیموی  توطره  و  قدت  به بلندای  غزلچه بگویم  که خودت شهد و عسل های منیذهن من  در  همه حالات  به  فکرت مشغولبفدایت که  تو افکار  و عمل های   منی#سجاد_یعقوب_پور· · · • • • • • • ✤ • • • • • • · · ·

همینجوری به من فحش میده اصلا نمیدونه معنی حرفاش چیه من موندم از کجا یاد میگیره من مطمعنم اصلا نمیفهمه چی‌میگه یوقتا ببخشید ببخشید میگه  مادرتو .... 

گزارش نزنید دارم از ناراحتی دق میکنم 

شما پیشنها بدید من نگاه میکنم

امضامو بخون رفیق قشنگه                                                                                                   ای که افسانه ی زیبای غزل های   منیای که شیرین تر از امثال و مثل های منیخواندن از روی مهت کار شب و روز من استای  که  معلول به  هرکار  و علل های  منیشده  هرشب دل من در طلبت غرق به خونتو خودت عامل  هر جنگ و جدل های منیموی  توطره  و  قدت  به بلندای  غزلچه بگویم  که خودت شهد و عسل های منیذهن من  در  همه حالات  به  فکرت مشغولبفدایت که  تو افکار  و عمل های   منی#سجاد_یعقوب_پور· · · • • • • • • ✤ • • • • • • · · ·
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731