2733
2734
عنوان

از آموزش و پرورش متنفرم

340 بازدید | 37 پست

خیلی ریدن به همه چی 

هیچ درکی از کنکور ندارن 

احساس می کنن آینده یه نفر مال خودشونه 

بدترینش اینه که سه سال نهایی داریم و ریده میشه به زندگیمون 

فرصت ترمیمم یه باره 

خیلی اینا چرت پرتن 

گوش شنوا هم ندارن 

صفر درصد نظر مردم اهمیت داره

نینی یار تعلیق نکن خواستی تاپیک رو حذف کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
غلط کردن بابا  اینا دارن الان برا امتحان نهایی یازدهم و دهم هزینه می کنن دیگه نهایی و برنمیدار ...

هی کلاس چندی دقیقا منم این مشکلارو دارم معلماشونم از بیخ افتضاحن

این زندگی بدرد نمیخوره تموم زحمت هایی ک کشیدم و ب باد رفت😀💔تو کنکور میخونم و میخونم تا موفق شم 😎🤌ی روزی میرسه ک منم تاپیک میزنم نتیجه زحمتامو گرفتم🥲❤️
چه دانش اموز بی ادبی چرا‌نهایی بده از اون کنکور پر مافیا وتستای وحشتناک عمومی که بدتر نیست بجای نی ن ...

تو ام اگه انقدر فشار روت بود بی ادب میشدی . تازه خیلی رعایت کرده بنده خدا

این کاربری قبلا دست شخص دیگه ای بوده و از جایی ک تاپیکا درسی میشه برای منه😁😅شونصد بار تعلیق شدم بخدا دیگه سیمکارت ندارم نترکون نی نی یار☹️🥲
غلط کردن بابا  اینا دارن الان برا امتحان نهایی یازدهم و دهم هزینه می کنن دیگه نهایی و برنمیدار ...

امروز تو مجلس بحثش بود گفتن مدارس زیر ساخت ندارن واسه سه سال اینده تاثیر باید مثبت شه تا وضعیت مدارس درست شه امسالم اکثرا بچه ها با معدل قبول میشن چون کسی نمیتونه خوب بزنه کنکورو حتی اونایی ک خوندن کنکور تیر عجیب سخت خواهد بود اگ کنکوری هستی رو معدل کار کن 100 قبولی بهت قول میدم :) 

راستی ی اعتراف ریزززز من ی کوچولو حس 6 ام😉

حق داری شاکی باشی درکت میکنم ولی اروم باش مودب باش عزیزم

الانم به حواشی سعی کن توجه نکنی بهترین کار اینه برنامه ی خودتو بریزی و درسارو بخونی مطمئن باش که میتونی نگران نباش

زبانت معمار است و حرف هایت خشت خام... مبادا کج بچینی دیوارِ سخن که خواهد ریخت بنای شخصیتت💖💫
چه دانش اموز بی ادبی چرا‌نهایی بده از اون کنکور پر مافیا وتستای وحشتناک عمومی که بدتر نیست بجای نی ن ...

نهایی خیلی سخته 

الان میگی من نهایی دادم خیلی عالی شدم 

ولی باید بدونی ۲۰ قبال از ۱۴۰۱ ارزشش تو تراز گیری از ۱۷ الآنم پایین تره

خانم به ظاهر با ادب ، هیج میدونی توی این یک هفته چند بار برنامه ی امتحانات تغییر دادن و به دانش آموزا استرس وارد کردن 😏

2706