2737
2739
عنوان

چیکار کنم اروم و سنگین باشم

198 بازدید | 13 پست

من خیلی خوش رو خاکی هستم ولی همین باعث شده ازم سو استفاده بشه و بی احترامی بشه..دوست دارم اروم و سنگین باشم..

یه خانمایی هستن ک ارومن خوش اخلاقن با احترامن اما در کنارش اروم و سنگین هستن دوست دارم اینجوری باشم..میتونین بیشتر راهنماییم کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وای منم نمیتونم 

انگاری گلوله آتیش هستم 😂

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹

عزیزم تو جمع ها صداتو آروم کن 

بلند حرف نزن و نخند

زیاد حرف نزن

با بچه ها زیاد سر و کله نزن

رو حرف بزرگتر ها حرف نزن و باهاشون دهن ب دهن نکن 

و اینکه تا جایی ک ممکنه کسی رو تو خطاب نکن مخصوصا جنس مخالف و بزرگتر ها

بگو شما

2740

کتاب جمع آوری شده بانو آرتمیس خیلی می‌تونه بهت کمک کنه من خودمم الان در حال خوندنشم

رِفیقَ مَن لا رِفیقَ لَه...خداجونم ممنونم ک تو روزای سخت زندگیم،وقتی کسی نبود درکم کنه  و همه دَکَم کردن اما تو همیشه منو تو آغوشت کشیدیو درکم‌ کردی🙃... خداجونم ممنونم ازت ک در حالی ک من بد بودم اما تو بازم در حقم لطف داشتیو بهم خوبی کردی💝خداجونم تو اگه نجاتم نمی‌دادی از خیلی چیزا و خیلی کارا...الان من خوب بود داخل قبرستون باشم ن اینجا🥺✋🏻💟ممنونم ازت ک‌ منو از منجلاب نجات دادی و همیشه برام ستارالعیوب بودی🥺💞...ممنونم ازت ک جای خالی اون چیزایی ک نداشتم رو برام پر کردی😘...ممنونم ازت ک بدون دلیل عاشقمی🫂...ممنونم ازت ک همیشه وقتی میگم ببخشید سریع الرضایی و  منه رو سیاه رو خیلی سریع می‌بخشی🥹🚶🏻‍♀️...تو خیلی دوست داشتنی هستی عشق جذاب و باحال من... همه کس و کار من! عاشقتم یه عالمه هرچی بگم بازم کمه😍عزت دست توعه عشقم بزار بقیه هرچی می‌خوان بگن، بگن:)مهم نیست!خیلی دوستت دارم بهترین و تنها ترین رفیق من❤️💛💚💙💜🤎🧡💝💟💕💞💓💗💖💌🫂😘😍حالا ک تا اینجا اومدی و همه امضام رو خوندی سه تا صلوات بفرست برا ظهور آقامون امام زمان....اللهم عجل لولیک الفرج💖💗💓

منم متنفرم ..

یکی باهام شوخی های  زیادی کنه 

الان  رو خودم دارم  کار  میکنم

طرف خودش رو  جمع و جور کنه !

جواب بدم  دعوا  میشه 

نمی دم  هم  سو استفاده  میکنن 

بخصوص  این مردای خاله  زنک  فامیل 

عوقق