2733
2734
عنوان

اگه کسی با موتور بخوره زمین

122 بازدید | 14 پست

دیروز اشتلاه از من بود یه موتوری با سرعت اومد خورد به ماشبن من افتاد زمینچن متر رو زمین کشیده شد من انقد ترسیده بودم فقط پیاده شدم تا برم بگم سالمی سوار موتورش شد رفت ، میترسم نکنه بعدا چیزیش شده باشه سالمه؟ همش عذاب وجدان دارم

صلوات ⁦❤️⁩💜💙💚💛🧡⁦♥️⁩ 

اون سری سوار شده فرار کنه تو به فکر اونی💔🥺

کاربری دومم و به زور تونستم ثبت نام کنم خواهشا نترکون     وقتی جواب نمیدم به این منظور نیست که کم اوردم یا یادم رفته،فقط حوصله بحث با کم فهم هارو ندارم💆🏻‍♀️اقایون خاله زنک سایت لطفا به هیچ عنوان تو تاپیکای من نیایید و ریپلای نکنین😐✅  وخداوند طوری برایت جبران میکندگویی چیزی ازدست نداده ای🌱

ممکنه جاییش زخم شده باشه . شوهر منم چند روز پیش خورد به یه ماشین مقصر اون ماشین بود دختره حتی یه معذرت هم نخواست تازه برگشت گفت چرا آروم نمیری 😐😐😐

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میشه بگین چجوری بود تصادفتون؟ 

💜🆂🅰🅽🅰🆉💜  👸🏻  ⛔آقاهستم⛔  انقدر دیوونتم میترسم زندگی تو رو از من بگیره ، عشق تو با من به دنیا اومده یه روزم با من میمیره ...........
2731
میشه بگین چجوری بود تصادفتون؟ 

منه احمق میخواستم بپیچم تو تقاطع وسط خیابون بودم هرچی میخواستم برم کنار بلوار همش ماشین میومد منم یواش میرفتم تا ماشینا تموم شن دیگه نزدیک تقاطع که رسیدم تو اینه دیدم هیچ ماشینی نمیاد منم پیچیدم که برسم به تقاطع نمیدونم این پسره از کجا پیداش شد فقط صدای بووووق شنیدم و محکم اومد خورد به سپر ماشین من و خورد زمین و خیلی بد کشیده شد رو زمین منم انقد ترسیدم اونم سرشو بلند کرد بمن نگاه کرد دید خیلی ترسیدم انگار میخواست گریه کنه یه اقا اومد نگه داشت پیاده شد رفت پیش پسره منم خواستم برم بپرسم خوبی که یچی به اقاهه گفت و رفت فک کنم گفت که مقصر من بودم، اقاهه ام اومد یه نگاه به ماشین من کرد گفت اشکال نداره چیزی نشده برو خونتون ، الان همش عذاب وجدان دارم همش تو فکر پسره ام ، سنشم کم بود ۲۵,۶ سالش بود میترسم چیزیش شده باشه اه و ناله ی خانوادش پشتم باشه همش تو فکرم، حدقل کاش شمارشو میگرفتم ازش خبر میگرفتم

صلوات ⁦❤️⁩💜💙💚💛🧡⁦♥️⁩ 
اون سری سوار شده فرار کنه تو به فکر اونی💔🥺

نه مقصر من بودم خیلی ادم خوبی بود که هیچی بهم نگفت الان همش عذاب وجدان دارم دست و پاش نشکسته باشه؟ اگه شکسته باشه ممکنه اون لحظه نشون نده و بعدانشون بده؟

صلوات ⁦❤️⁩💜💙💚💛🧡⁦♥️⁩ 
ممکنه جاییش زخم شده باشه . شوهر منم چند روز پیش خورد به یه ماشین مقصر اون ماشین بود دختره حتی یه معذ ...

باز زخم اشکال نداره من میگم نکنه دست و پاش شکسته باشه، اگه شکسته بود میتونست دوباره سوار موتور شه و اون لحظه نفهمه که شکسته؟ ممکنه بعدا معلوم شه؟

صلوات ⁦❤️⁩💜💙💚💛🧡⁦♥️⁩ 
باز زخم اشکال نداره من میگم نکنه دست و پاش شکسته باشه، اگه شکسته بود میتونست دوباره سوار موتور شه و ...

نه تا جایی که من میدونم شکستگی خیلی درد داره 

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
نه تا جایی که من میدونم شکستگی خیلی درد داره 

سرش ضربه نخورده باشع؟ انقد تو شوک بودم اصلا یادم نمیاد اولش چجوری خورد زمین

صلوات ⁦❤️⁩💜💙💚💛🧡⁦♥️⁩ 
منه احمق میخواستم بپیچم تو تقاطع وسط خیابون بودم هرچی میخواستم برم کنار بلوار همش ماشین میومد منم یو ...

سلام

شما راهنما زده بودین درسته؟؟؟

ببینید اگه راهنما زدین حق تقدم با شما بوده و ایشون موتور مقصر حادثه بوده و اون موتور قطعا موردی داشته صبر نکرده و حالا ممکنه گواهینامه نداشته یا بیمه یا مدارک موتور یا اصلا موتر سرقتی بوده شاید.... چون اون راکب موتر در هر صورت میدونسته افسر بیاد هم از شما و هم از اون مدارک میخواد!!! دقیقا برای همون رفته و اگه شمارو مقصر میدونست قطعا از شما حتما یه پولی چیزی میگرفت ولی دیده خودش مقصره و دردسر میشه واینساده و رفته...

صد در صد مقصر حادثه موتور بوده

شما اصلا نگران نباشید

💜🆂🅰🅽🅰🆉💜  👸🏻  ⛔آقاهستم⛔  انقدر دیوونتم میترسم زندگی تو رو از من بگیره ، عشق تو با من به دنیا اومده یه روزم با من میمیره ...........
سلام شما راهنما زده بودین درسته؟؟؟ ببینید اگه راهنما زدین حق تقدم با شما بوده و ایشون موتور مقصر ح ...

جدی میگین ممنونم ازتون خیالم کمی راحت شد ممنون از توضیحاتتون

صلوات ⁦❤️⁩💜💙💚💛🧡⁦♥️⁩ 

نترس و عذاب وجدان نداشته باش

شاید گواهینامه نداشته یا موتور دزدی بوده

تو که فرار نکردی خودش رفته

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
باز زخم اشکال نداره من میگم نکنه دست و پاش شکسته باشه، اگه شکسته بود میتونست دوباره سوار موتور شه و ...

بشکنه محاله بتونه بلند بشه

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
جدی میگین ممنونم ازتون خیالم کمی راحت شد ممنون از توضیحاتتون

سلام خواهش میکنم بله واقعیت همین بوده

ببخشید نبودم سایت

2706