2737
2734
عنوان

با این شوهر من چکار کنم

155 بازدید | 9 پست

تو بقیه تاپیک هامو هست که کلیدها خونمون دست برادرشوهرمه، شماره برادر شوهرم واسه ماشینمون ثبت شده ( شماره ش بنام شوهرمه)

شوهرم وابستگی خیلی شدیدی به برادرش داره

الان دوباره در مورد موضاعاتمون باهم حرف زدیم 

شوهرم بهم گفت درک کن شرایط خانوادگی من اینجوریه و ...

شاید کلیدها رو بگیرم ناراحت بشه و ...

بعد که دید من اصلا کوتاه نمیام 

گفت خب از ۴ تا چیزی که خواستی ۲ تاشو به نفعت انجام دادم 

یه جای دیگه حتی اگر مخالف باشی باید به نفع من چشم پوشی کنی 

بهش گفتم مگه جنگه، تو اصلا حرف منو قبول نداری، نمیدونی حریم خصوصی چیه و ...

متوجه شد ناراحت شدم اما دیگه هیچی نگفت 

چرا لجبازی می‌کنه ؟ دیوونه شدم باهاش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ی بار که کلید و گذاشت یه جا بردارین طوری که متوجه نشه 

البته من نمیدونم ایشون خونشون کجاست پیش شما 

یا مثلا تو طبقات ساختمون شما 

مجرد هست یا نه 

اما بهترین کار فکر کنم همینه 

قفل و میشه عوض کرد اما شاید تست کنه و ضایع باشه 

کلیدم شاید بگه بازم بهم بدید اما میشه پیجوند اگر همسرت همکاری کنه 

2742

حق با توعه برادر شوهر چرا باید کلید خونه شما رو داشته باشه بعد از گرفتنش هم ناراحت بشه 

خودش تازه باید میاورد بهتون میدادش اگ عقل داشت

جواب ریپلای نمیدم مگر اینکه مودبانه و منطقی باشه🙂.      👧 یه دختر ۲۳ساله ک عاشق کتاب خوندن📖،موسیقی گوش کردن🎧و عکاسیه📸///💖🌱عاشق خدامم خیلی مراقبمه

اسی رفتم تاپیک هاتو خوندم قلبم به درد اومد اینکه هنوز بچه است وقت زن گرفتنش نبود که 

اخه ۱۷۰ بدی موتور واسه خواهر زاده 😐😭

وای بچه نیاری ها بدبخت میشید

مدتـِ زیادی گذشتـ تا بفهممـ تنها کسـے که میتونـہ کاملم‌کنـہ خودمـ هستم؛ فقط خودم، خودمـ نقطه ی آغاز و پایانـ هر چیزی بودمـ..!🌱                 شکست وجود نداره، یا میبرے یا یاد میگیرے چطور ببرے!️.                                                      آقایون سایت نه درخواست دوستی بدید،نه بیاید به تاپیکم چون قهوه ای رنگتون میکنم نه لایکم کنید با تشکر.                        
ی بار که کلید و گذاشت یه جا بردارین طوری که متوجه نشه  البته من نمیدونم ایشون خونشون کجاست پیش ...

مجرده

خودشون خونه دارن  اما تو یه ساختمون نیستیم 

شوهرم قبول نمیکنه که داداشش کلید نداشته باشه 

میگه اون که همیشه نمیاد، بیادو من می‌دونم به جای اینکه کلید رو از ما بگیره خودش یه دست کلید داشته باشه 

خب تو خونه ما چی داره که داداشش می‌تونه بیاد برداره و ما خودمون چلاغیم نمی‌تونیم بریم خونه مون اون وسیله رو بیاریم

2740
حق با توعه برادر شوهر چرا باید کلید خونه شما رو داشته باشه بعد از گرفتنش هم ناراحت بشه  خودش ت ...

اون که عقل نداره 

یه پسر پر ادعا و نفهم و بی منطق

شوهر منم یه نفهم تر از اون که میخواد برادرش رو از همه جهت راضی نگه داره