2737
2739

من دختر دارم بعد همسرم پا ب پای خواهرش کاراشو میکرد تو حاملگی یبار پرسیده بود ازمادرش ک جنس بچش چیه (مادره هم عشق پسر)گفته بود نمیدونم نگفته بود فک کرده ما جشش میکنیم حتی پسرخودش اونجا شوهرم شک کرد اما نمیخاس باورکنه ک مادرش بهش نمیگه یگم ظاهرا دلگیر شد اما خوب از دل خودش بیرون برد تا رابطش با ننش خراب نشه خلاصه عین این داستانو ی خانمه برام تعریف کرد گف خیلی ناراحت شدیم از مادرشوهرم دخترای منم خدایی دارن شوهرمم خیلی ناراجت شده از مادرش و دلش چرکینه خوبیش این بود ک شوهره ازیاد نبرده بود کار مادرشو بنظرتون این حرف خانمرو بزنم ب شوهرم؟!هی ننم ننم نکنه

به خوشی بیای دلبرم

به نظرم تو این مسئله نباید وارد شد .

من خودم را اینجوری خراب نمیکنم

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

😐😐

عزیزم مطمعن باش با گفتن این حرفاهم نمیتونی مادرشو پیشش خراب کنی نهایت براچندروز دلگیر باشه 

ب دور از شخصیت ی خانومه این خاله خانوم بازیا 

بعدم شوهرتم گناه داره مگه خوشت میاد خجالت و ناراحتیشو ببینی

خداجونم❤️هرکی داره این متنو میخونه؛یه اتفاق خوب بنداز وسط زندگیش 
2738

اولا اینو‌بدون اگه مادره گفته بچه م‌رو چشم‌نزنن از چشم‌ پسرشون نترسیدن از اینکه به گوش شما برسه ترسیدن نمیگم این فکرشون درست و‌عقلانی بوده ها میخوام بگم شوهرتون به خودش نمیگیره که دوما اگه رابطه شوهرتون و مادرش از ریشه خوبه ده تا از این بدترام موقت شاید دلخوری ایجاد کنه ولی مادرو از چشم پسر نمیندازه بنظرم بگو که بدونه دلخوری ولی انتظار معجزه نداشته باش

نه ....مگه شیطانی که دلت میخواد رابطه دو نفر ادم که باهم خوبن را بهم بزنی ....تون دلش انقدر کوچک بوده که با ی حرف کوچک چرکین شده دل شوهرشما قابل قیاس بااون اقا نیست ....دنیا دوروزه و بر پایه مهربانی و گذشت پابرجاس ....خواهش میکنم بذر کینه تو دل دیگران نکارید🌹❤️🤍💛💚💜💙

سالها دویدم ولی به مقصد نرسیدم ..... برای همه منتظرها و من دعاکنید ....

رها کنین عزیزم رها کنین شما ازدواج کردین با هم خانواده تشکیل دادین خط قرمزها و شرایط خودتون و دارین یه خانواده ی مستقلین چرا باید رفتار هر کسی چه پدر و مادر شما چه شوهرتون باعث بشه آرامش خانوادتون به هم بخوره زندگی خودتون و بکنین اگر حس ناراحتی دارین کمتر برین و بیاین برای زندگیتون برای آیندتون برنامه بریزین واقعا زندگی کنین کنار هم زندگی کنین این حرفای خاله زنکی رو هم بندازین دور والا بلا عمر آدم عین باد میگذره از فرصت هاتون برای پیشرفت خودتون استفاده کنین نه پرداختن به این چیزا