2733
2734

خواهش میکنم بهم تیکه نندازید واقعا اگر میتونستم و راهی داشت خودمم اینجوری نبودم 

بعضیا منو میشناسن میدونن که قبلا نامزد داشتم چند سالی هستش ک ما از هم جدا شدیم اون بهم خیانت کرد... کل زندگی من باخته شد و هنوز ک هنوزه من نتونستم آدم قبلی بشم! 

ی مدتیه حدود یکی دو هفته اگر اشتباه نکنم 

یکی از مورد اعتماد ترین انسان های زندگیم بعد از ۵ سال رفاقت بهم پیشنهاد داد و من گفتم و این شرایطم گفت باهم درستش میکنیم و خلاصه که هیچ مخفی کاری نیست و خودصم میدونه الان ایراد من اینه ک هی یاد نامزدم میوفتم 

گریم میگیره اصلا حال بدیه😔 

یا یهو میرم تو فکر... 

دلم نمیخواد این ادمو از دست بدم واقعااااا خیلی پسر خوبیه خیلی زیااد

بهم بگید چیکار کنم؟ تا چقدر طبیعیه این حس

اگر میبینی بی اعصابم بهت بر نخوره من حالم خوب نیست... ازم نخواین همیشه عزیزم و گلم بگم🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعد ٥ سال ؟! افسرده شدي  أصلا به اون فكر نكن  به اينده فكر كن به زندگي كه پيش رو داري.& ...

جدایی من و نامزدم؟ 

۴ سالی میگذره... 

اون رفیقم بود خیلی باهم اوکی بودیم و هستیم... 

افسرده شدم ب شدت خب 😔 کاش کنار بیام خستم شد

اگر میبینی بی اعصابم بهت بر نخوره من حالم خوب نیست... ازم نخواین همیشه عزیزم و گلم بگم🖤
2731
بابا برو پی زندگیت  زندگیتو بکن عادت میکنی با ی روانشناس حرف بزن

یعنی میگی ب این ادم جدید عادت میکنم؟

یعنی میگی ب این ادم جدید عادت میکنم؟

اره وقتی حس عشق و کافی بودنو دریافت کنی عاشقش میشی یادت میره

منم 9 ماه پیش از نامزدم جدا شدم ولی انقدری ک تو میگی بد نیستم اتفاقا ادم مناسبش بیاد فرصت میدم بهش

بدي هاشو ليست كن مرور كن و هر روز خدا رو شكر كن كه از شر اون ادم خيانكار خلاص شدي و خدا يه ادم خوب ر ...

اخه خوبی نداشت ک بخواد خدبی یادم میاد هیچی از اون یادم نیست فقط خیانتش... وای 🙂 

ولی این ادم همیشه از من حفاظت کرد

2738
اره وقتی حس عشق و کافی بودنو دریافت کنی عاشقش میشی یادت میره منم 9 ماه پیش از نامزدم جدا شدم ولی ان ...

خب ادم هست تا ادم :(

جدایی من و نامزدم؟  ۴ سالی میگذره...  اون رفیقم بود خیلی باهم اوکی بودیم و هستیم...  ...

باهاش رسمي كن خانواده ها بدونن كه قضيه جدي باشه به وقت ازش ضربه نخوري 

مطمين شو كه قصد و نيت جدي . اول وابسته نشي بعد قسمت هم نشين كه خيلي اذيت ميشي 

معمولا از لحاظ روانشناسي بعد از ٢ سال از جدايي ميتوني وارد يك رابطه سالم و جديد بشي و وابستگي رابطه قبل كاملا از ياد رفته 

احتمالا تو دچار يك تروما شدي، داري يك رابطه جدي رو شروع ميكني و ناخوداگاه ياد ضربه اي كه از نامزدت خوردي ميوفتي و افسرده شدي . نبايد بهش فك كني حيف از جوونيت مدام موزيك شاد گوش كن و شكرگذاري كن كه اون ادم بد  رفت و يك مرد خوب سر راهت قرار گرفته يعني همش به مسايل مثبت زندگيت فكر كن تا منفي