2733
2739
عنوان

بنظرتون حق با منه؟😤😓

89 بازدید | 15 پست

دیروز با شوهرم و بچم رفتیم پارک که بچم بازی کنه بعد یهو برادرشوهرم اینارو دبدیم با بچشون بچش بزرگه مدرسه میره بعد هی گفت بستنی میخوام بعد برادرشوهرم براش خرید امت برای بچه من که کوچولوعه و عاشق بستنیه نخرید بچش داشت جلوی بچه من میخورد بعد هی بچه من گفت بستنی بستنی اصن باز ب روی خودش نیاورد که بگه عه من یادم رفت براش بخرم برم بخرمو و اینا بعد شوهرم رفت برای بچم بستنی خرید .اخه چون هم خودم هم شوهرم برای بچه برادرشوهرم همیشه همه چی میخریم و هیچوقت من دلم نمیاد برای بچه ای چیزی نخرم ازین نظر خیلی ناراحت شدم چون من حتی یه غذای فست فودی یا چیزایی که اکثرا دوس دارن همه که میپختم هم براشون میبردم دلمون نمیومد تنها بخوریم .حالا بنظرتون حق دارم ناراحت شم؟اصن هنگم بخدا☹️

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2738
شاید یکی بگه چیزه بی ارزشیه ولی واقعا هنگ کردم از کارش حتی بعدش نگفت برم براش بخرم وضع مالیشم خوبه ا ...

خب ربطی نداره اگرم خسیس نیس خیلی گاوه اینچیزا حالیش نیس

❌آقایون درخواست دوستی ندن❌
اگه فقط این یه دفعه بوده شاید ذهنش درگیر جایی بوده یا حواسش نبوده  اگه همیشه اینجوریه که شماام ...

اخه بچم صدبار گفت بستنی میخام چطور یه ادم حواسش نباشه اخه

خب دیگه با این کارش نشون داد بیشعوره.  آدم می‌ره پارکی جایی بچش با یه بچه غریبه هم بازی کنه اگ ...

اره بخدا من ببینم یه بچه داره نگاه میکنه اصن کوفتم میشه و براش میخرم

2706