2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منظور اینه که قلب و روح ادم باید ظرفیت پذیرش اون عقیده رو داشته باشه۰ به رعایت ظاهر نیست۰ خدا تو قرآ ...

عزيزم با احترام زياد به عقايدتون ذات هر انساني پاك و مطهر هستش چون از خداست بعد اطرافيانش جامعه و...باعث شكل گيري شخصيتش ميشه بعد اون آدم بايد خودش راهشو پيدا كنه حالا ميخواد كور كورانه راه غلط كه ديگران رفتنو بره يا تحقيق كنه جست و جو كنه مطالعه كنه تبادل نظر كنه تا راه صحيح رو انتخاب كنه حالا بعضيا خدا دوسشون داشته از اول تو خانواده اي به دنيا اومده كه اعتقادات درستي دارن بعضياهم برعكس نميشه گفت اون خوبه مطلقه اين بد مطلق حتي بد مطلق ميتونه خوبه مطلق بشه و برعكس🌹🌹🌹🌹

عزيزم با احترام زياد به عقايدتون ذات هر انساني پاك و مطهر هستش چون از خداست بعد اطرافيانش جامعه و... ...

عزیزم من حرفی از خوب و بدمطلق نزدم۰ گفتم ظرفیت۰ ظرفیت هم درجه بندی داره۰ اگه به تحقیقه پس این همه عالم بی عمل چین? قرآن میگه یه عده از علما مثل الاغین که بار کتاب حمل میکنن۰ میدونن سواد دارن ولی روشون تاثیر نمیکنه۰ البته تحقیق صد درصد لازمه۰ ولی قرار نیس همه بعد از تحقیق به یه نتیجه مشابه برسن

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!
2731
عزیزم من حرفی از خوب و بدمطلق نزدم۰ گفتم ظرفیت۰ ظرفیت هم درجه بندی داره۰ اگه به تحقیقه پس این همه عا ...

خوب اونا علم ندارن به نظرم چيزاي چرتو پرت ميكنن تو سرشون

بعله نظر شمام محترمه🌹🌹

به چادر از اول علاقه نداشتم به خاطر بابام سرم میکردم بعد ازدواجم کلا کنار گذاشتم نمیدونم چرا الان به ...

عزبزم به حرف کسی گوش نده پسرایی  که دوست میشن فقط یه چیز میخوان جسم زن 

یه صلوات بفرستید و برای ظهور آقا و دل شکسته تمام بیماران مخصوصا منتظران نی نی و مادرشدنشون دعا کنید ممنون
2740