2737
2739

دلم میخاد شبازود بخابم صبحا سحرخیز باشم کلا برعکسم 

طرز خوابم بهم استرس و نگرانی میده

لبخند بزن چون لایق لبخندی😊تو لایق یه زندگی شاد هستی😌زندگیت به لبخندای تو احتیاج داره به قوی بودن تو . . .🌻💛 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
😅😅😅تو تنها نیستی

خیلی بده همش احساس میکنم به موهام پوستم بدنم چشمام اعصابم آسیب میرسه

لبخند بزن چون لایق لبخندی😊تو لایق یه زندگی شاد هستی😌زندگیت به لبخندای تو احتیاج داره به قوی بودن تو . . .🌻💛 
2738
الان قهوه بخور تا شب نخواب که درست بشخ. شب ساعت ۱۰ دیگه بگیر بخواب

اخه ازونطرفم شوهر شبا دیرمیاد دیروقت شام میخوریم مثلا۲اینا اگ زودترم بخابم ازهم سردرنمیاریم

خب همونه درد بی درمون

ببین افسرده مثلا یک دوروز امیدوار شادشنگولم دوروز دیگه غم مقایسه استرس فس میشم دنیا بی معنی میشه برام

این افسردگیه؟از نظرخودم هستم ولی کم وزیادشو نمیدونم چقد

یه روز نخاب تا شب...سر شبش میخابی صبحم زود پا میشی و تنظیم میشه

بعضیوقتا شوهرم شبکاره کلا شبا بیدارم

برامن عادت شده

کلا شبا دیرمیاد ساعت ۱۲ تازه شام میخوریم ۲.۳اینا میخابیم خیلی سبک زندگیمون مضخرف شده

خیلی بده همش احساس میکنم به موهام پوستم بدنم چشمام اعصابم آسیب میرسه

اره ولی من متاسفانه خیلی زود خواب زده میشه

ساعت ۱۱خوابم میومد تا اومدم خونم خوابم نبرد ک نبرد

البته روال هرروزمه

خدایا شکرت
یه روز نخاب تا شب...سر شبش میخابی صبحم زود پا میشی و تنظیم میشه

الان شما تازه از خواب بیدارشدی؟

2706