2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ربا خرامه چون اونی که باید سود پول رو پرداخت کنه راضی نیست و به اجبار و از روی نیاز پول از ربا خوار ...

چرا مرسومه ،اون هم تو کشور اسلامی ما

سلام،برای سلامتی وخوشبختی همه (صلوات)
ربا یعنی سود حساب شده پول وحرامه ،هم برای دهنده وهم برای گیرنده مثل سود بانکی

مرسی فکر کردم یک چیز ترند اینستا هس ببخشید 

موفق باشیننن

من هیچکس نیستم من میام اینجا روحیم خوب شده نه که خودم بهتون ثابت کنم 🖤

خدایا اگر هستی ومتن من را میبینی،به بزرگی خودت قسمت میدم که یا عمر منو بچه هام را تموم کن و یا ما را از هرگونه آسیبهایی که اصلا بهش علاقه نداریم مصون کن.  

2740
مرسوم که نیست و کار ناپسندیه ولی یه عده انجام میدن به خاطر راحت طلبی و کار نکردن

چرا مرسوم نیست،سود بانکی نمونه بارزشه

شما بگو صد میلیون پول دارم چه کار کنم باهاش ،درصد بالایی میگن بزار بانک وسودش را بخور

هیچ نفعی برای گیرنده نداره . ببین مثلاااااا اندازه ده میلیون پول میخوای , میری ربا میگیری. طرف میگه بیا این ده میلیونو بگیر کارتو راه بنداز امااا در قبالش مثلا من سند خونتو میخوام و این پیش من میمونه. فعلا این خونه مال منه . تا پنج ماه اگه تونستی این ده تومنو بدی که هیچ بهت برش میگردونم . اگه نه این خونه مال من میشه و اینو تو یه برگه ای جایی ثبتش میکنه . تازه به عنوان صاحبخونه هزینه اجارتو هم میگیره . در واقع در ربا عوضین با هم نمیخونه . 

مرسی فکر کردم یک چیز ترند اینستا هس ببخشید  موفق باشیننن

سلامت باشید

واقعا چرا فقط اسم ربا را فقط باید تو کتاب دینی وقرآن ببینیم واز مشکلاتی که تو جامعه ایجاد کرده چیزی ندونیم.

یعنی ربا منسوخ شده،مگر اینکه قرآن منسوخ شده باشه

هیچ نفعی برای گیرنده نداره . ببین مثلاااااا اندازه ده میلیون پول میخوای , میری ربا میگیری. طرف میگه ...

این مدلی ش را دیگه ندیده بودم،کاش تو این دنیای پر آسیب بچه دیگه ای به دنیا نیاد وانسان منقرض بشه ،بریم ببینیم فصل بعدی زندگی چه خبره

این مدلی ش را دیگه ندیده بودم،کاش تو این دنیای پر آسیب بچه دیگه ای به دنیا نیاد وانسان منقرض بشه ،بر ...

دقیقا همینه اخه ربا . از ربای بانکی هم که حرف میزنیم یه همچین شکلیه دیگه ،مثلا دیدی که میگن خونم تو رهن بانکه !!! وقتی ارزش وامی که از بانک گرفتی از ارزش سندی که گذاشتی در رهن بانک کمتر باشه و اگه نتونی وامو پرداخت کنی کلا خونت میشه به نام بانک اینم یجور ربا حساب میشه . 

2706