2733
2734

سلام خانم ها امروز رفته بودم زبان سرا من ۲۶ سالمه ولی همه میگن انگار دانش اموز هستی ۱۵ ساله ات هست انگار یه خانمه که فور میکرددانش اموز هستم سن ام رو پرسید گفت ام ۲۶ گفت فکر کردم دانش اموزی ریز موندی کارمند اونجا هم این حرف رو زد تعجب کردن واقعا وقتی به یکی سن ام رو میگم تعجب میکنه من قد ام ۱۵۵هست وزن ام ۴۵ اینکه سن ات کمتر نشون بده خوبه ولی اینکه یکی بگه ریز موندی یا کوچولو موندی ناراحت کننده هست برام بعضی وقت ها فکر میکنم با بقیه دختر ها خیلی فرق میکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من خواهرم از دخترای ریزه میزه خوشش میاد ی دختر هفت ساله انقد ریزه اس که نگو همه فکر میکنن سه چهار سالشه خواهرمم کیف میکنه هرکس ی ویژگی ای داره ریزه ها اکثرا با نمک به نظرم تو اینجور مسائل اول باید خودتو بپذیزی بعد به بعدهای مثبت ویژگیت فکر کنی

از خدا که پنهون نیست ولی تا می تونید از بنده هاش پنهون کنید🦋

عوض اینکه ذوق کنی ناراحت میشی.خواهر منم بی بی فیس مونده🤣🤣🤣چن وقته پیش رفته بودیم جایی طرف بهش گفته بود بتو مثلا فلان مدرک نمیدیم به بزرگترت بگو بیاد😂😂😂گفته بود من خودم بزرگترخودمم 25سالمه .اتفاقا من دوس داشتم بی بی فیس باشم خیلیم خوبه.عمم هم بی بی فیسه.من از اون بزرگتر دیده میشم😑😑😑

دلا خوو کن به تنهایی🍁🍃که از تن ها بلا خیزد🍁🍃
اره خوبه ولی اینکه میگن ریزه موندی ناراحت ام میکنه

تو هم با لبخند بگو عوضش چهل سالم شد بیست ساله میزنم جوون میمونم حرص بکشید

دلا خوو کن به تنهایی🍁🍃که از تن ها بلا خیزد🍁🍃

منم خوشم نمیاد

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره.