2752
2734
بچه دارم من .توهم داری ؟اگه نداری فرار کن  من ده ساله متاهلم تو جهنمم تو اتیش دارم جیلیزویلیز ...

نه بابا بچه از مردی که نمیخوامش دیوونگیه دارم فرار میکنم ولی ببین دارم از ترس میمیرم بخدا خیلی استرس دارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه بابا بچه از مردی که نمیخوامش دیوونگیه دارم فرار میکنم ولی ببین دارم از ترس میمیرم بخدا خیلی استرس ...

من عقل نداشتم زرتی حامله شدم .هیچی بلد نبودم💔🖤

حق داری عزیزم درکت میکنم از ی مشاور خانواده حاذق کمو بگیر سریعتر 

2731

با این تاپیک عمیقا ناراحت شدم 

اگر خونه دارید سعی کنید شاغل بشید و تراپی برید و اینک اگر شاغل بشید طلاق سختی کمتری خواهد داشت 

اللهم صل علی محمد و آل محمد ❤️ اگر سوال کنکوری دارید ب تاپیک آخرم مراجعه کنید 
علاقه که نیست عادته خواهر  ، خب واقعا اذیت میشم همه میگن خودت خیلی سر تری از شوهرت ، نمیرسه به ...

مردم همیشه حرف دارن .ببین اگه خودت میدونی مرد خوبیه دوستت داره سعی کن حداقل سعی که دوسش داشته باشی

اره منم زوری ازدواج کردم دقیقا درکت میکنم منم مامانم تحت فشار قرارم داد اخرشم تو دوران عقد جدا شدم ...

میشه بگید دقیقا چجور ی مجبورتون کردن به ازدواج؟

"اشتباه کردن" اشتباه نیست، در اشتباه ماندن اشتباه است..🧡
خوشبحال اونایی ک مامان بابای خوب دارن  یعنی خدا چرا عدالت نذاشته برای همه بنده هاش؟.ب نظرتون چ ...

ببین عزیزم منم نه بابام مجبورم کرد نه مامانم . اشتباه خودم بود هنوزم تاوان میدم فرقی باهم نداریم

2706