2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چرا سرعقد نه نگفتی شوهرت خوبه چرا بعدش بهش نگفتی

چون ن میگفتم بابام بازم شوهرم میداد ب یکی دیگه 

چقد نه بگم؟

چقد مقاومت کنم؟

چقد کتک بخورم

خودمم تسلیم شدم خسته شدم کم اوردم گفتم میرم ازاین خونه 

وقتی کسی پشتت نیس چجوری تحمل کنی؟جلو همه مجبوری ب سکوت ...زندگی پیچیدس ومنم کم سن وکم تجربه کم اوردم  دفه اول نبود ک خاستگار پولدار داشتم .تو مناطق محروم اینچیرا عادیه

کاش بگید چرا مجبور شدید

میگفت بهترش نمیاد میترشی یعنی رد میکردم تو خواستگاری سرخود جلسه دومو خودش میگفت میومدن اخر سر قبل عقد گفتم نمیخوام گفتن نمیشه دوبار رفتی بیرون چند نفر فهمیدن باید عقد کنید

2731
میگفت بهترش نمیاد میترشی یعنی رد میکردم تو خواستگاری سرخود جلسه دومو خودش میگفت میومدن اخر سر قبل عق ...

عزیزم 🥺❤️

انشالله از این ب بعد بهترین تصمیم ها رو برا زندگیت بگیری

اللهم صل علی محمد و آل محمد ❤️ اگر سوال کنکوری دارید ب تاپیک آخرم مراجعه کنید 
تا کی میخوام با مردی که دوسش ندارم عمرمو تلف کنم؟ خسام فقط بحث اجبار نبود که دعوا جنگ بی پولی 

بچه دارم من .توهم داری ؟اگه نداری فرار کن 

من ده ساله متاهلم تو جهنمم تو اتیش دارم جیلیزویلیز میکنم جهنم واقعی زندگی منه  خدا یا مرگمو برسونه یا خودم بچم بزرگ شد خودمو دار میزنم مث تجاوزه زندگی کنار ادمی ک بهش حسی نداری .روحم پراز زخمه

ینی علاقه بعد ازدواج به وجود نمیاد؟

علاقه که نیست عادته خواهر  ، خب واقعا اذیت میشم همه میگن خودت خیلی سر تری از شوهرت ، نمیرسه به خودش خیلی مردونس

بحث  ممنوع❌ شما حرف بعدیتم درسته❤️
2706