2733
2739
عنوان

شیک یودن خونه خواستگار

2050 بازدید | 72 پست

خانمایی که متاهلید این موضوع تاثیری رو رو زندگی داره اصلا  

اگه خونه خواستگارمون کوچیک وسایل قدیمی باشه باید جواب رد بدیم مثلا شیک و امروزی نباشن خیلی

درصورتی که خانواده دختر خودشون سطحشون متوسط باشه چقد این موضوع مهمه

تعداد رای : 72
نظرسنجی
اره مهمه
16
22%
اصلا اهمیتی نداره
56
77%

بقیه شرایطشم بگو خوب

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مهم شخصیت و ذات اون خانواده و مخصوصا پسرت

با وسایل یا ابعاد خونه که نمیخوای ازدواج کنی

توکل میکنم به خدای بخشنده و مهربان . چراکه بهترین هارا برای من فقط و فقط خداوند میخواهد... خدایا شکرت و سپاسگذارم 

خوب نیس،مخصوصا اگر او وضعشون راضی باشن!

خانواده شوهرمن سطحشون خیلی پائین تراز ماست،من گفتم مهم نیست!

انقد خسیسن،انقد طرز فكرشون بستس،جالب اینه كه از خودشون راضی ان و میخان منو هم مث خودشون كنن

فتنه ها در سر دین و وطن است*این دو لفظ است كه اصل فِتَن است*صحبتِ دین و وطن یعنی چه؟*دینِ تو،موطن من یعنی چه؟*همه عالم همه كس را وطن است* همه جا موطنِ هر مرد و زن است

من خودم خونه پدرم خیلی امروزی بود الانم بیشتر بهش رسیده ولی خونه شوهرم نه خیلی ساده ساده. تاثیری نداره زیاد

من چه خوشبختم که دارم دختری. دختری زیبا رخی تاج سری خدا یا شکرت ت 
2738

ازین تعداد زیادان یا که کلا سلیقه شون اینطوریه؟

بی کار سفره نیست؛ بی سفره، عشق؛ بی عشق سخن نیست؛ و سخن که نبود فریاد و دعوا نیست، خنده و شوخی نیست، زبان و دل کهنه می شود؛ روح در چهره و نگاه در چشمها میخشکد؛ دستها در بیکاری فرسوده میشوند؛ و بیل و منگال و دستکاله و علفتراش در پس کندوی خالی، زیر لایه ی ضخیمی از غار رخ پنهان میکند. (جای خالی سلوچ، محمود دولت آبادی)

خونه پدرشوهر من خیلی بزرگه ولی کلا اعتقادی به دور ریختن وسایل کهنه یا تعویضشون نداره

بنده خدا مادرشوهرم کلی اذیت میشه تا شوهرش قبول کنه یه وسیله بخرن یا عوض کنن

ولی خونه خودمون شیکه و همسرم در تعویض وسایل خونه مثل پدرش فکر نمیکنه و مخالفه با این اعتقاد پدرش .

من هر روز از هر لحاظ بهتر و بهتر میشوم ... من لایق بهترین ها هستم ^_^ http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1218273 برای حاجتم یه صلوات بفرست ممنونم
بله دقیقا نظر خودم همینه ولی خانوام بخاطر این موضوع مخالفت کردن

وا

چرا

درثانی بعد ازدواجت که نمیخوای بری خون پدر و مادر شوهرت زندگی کنی

اگر واقعا پسر خوبیه از دست نده 

که الان پسر خوب خیلی کمههههههه

توکل میکنم به خدای بخشنده و مهربان . چراکه بهترین هارا برای من فقط و فقط خداوند میخواهد... خدایا شکرت و سپاسگذارم 

ی مانتو میخرم چشم غره میره،كفشامو میشمره همیشه

همش میپرسه این چند شد اون چند شد

20 تومن داد ب من برا عید نیمه شعبان،رف ب مامانم گف من عیدی دادم!!!!!

من از شوهرم راضی ام اما واقعا از.خانوادش متنفرم

فتنه ها در سر دین و وطن است*این دو لفظ است كه اصل فِتَن است*صحبتِ دین و وطن یعنی چه؟*دینِ تو،موطن من یعنی چه؟*همه عالم همه كس را وطن است* همه جا موطنِ هر مرد و زن است

منم تو شرایط شما بودم دقیقا .جواب مثبت دادم .یازده سال پیش .اصلا اهمیتش توی زندگی خود ادم چندان نیست ....فقط بشوهرم گفتم من دوست دارم زندگی مرتبو به روزی داشته باشم .اونم اوکی بود

2706