2737
2734
عنوان

شیک یودن خونه خواستگار

| مشاهده متن کامل بحث + 2054 بازدید | 72 پست
خودتون چطوری این؟  این چیزا یکم نسبیه ولی من خودم به تجربه دیدم کساییکه در توانشون هست شیک باش ...

ما خودمون مستاجریم و وضعمون متوسط ولی به خونه زندگی تقریبا خانوادم اهمیت میدن مثلا خواستگار که میاد مامانم میخواد وسایل خونه خیلی خوب باشه

باهاش بازار میرم با دو متر فاصله،انقد برا هر چیزی چونه میزنه و خدا پیغمبرو میاره جلو چشم طرف ك بیزار ...

افرین....دقیقاااااااا

ببین دوستمون ب ی چیز اشاره کرد...خساست ربطی ب دارایی ندارخ

وضع پدرشوهرمن توپه..ولی همیشه بالباس کهنه میگرده توحسابش انقدددرپول هست ولی دخترش عصو کمیتخ امداده بهش کمک نمیکنه اساب خونهازعهد قلقلک میرزا مونده 

هرموقعه حرفا وکارای مادرشوهر وخواهرشوهر اذیتتون کرد یاد حضرت فاطمه بیوفتیدکه چقددددر صبور و باگذشت بود....حرص اونارو ازهمسرتون درنیارید ..اون هیچ حقی درانتخاب نوع خانوادش نداشته ونداره....پس ازین ببعد خودخوری ممنوع...غیبت ممنوع چه تودلتون چه پیش کس دیگه....مطمعن باش هیچکس ازسنگ نیست....توهمیشه خوب باش...حتی اگرکسی آن لحظه خوبی تورانفهمد باگذشت زمان پی ب خوبی های تومیبرد...خداهم بالاسرشاهد..روزی فقط چندبار ذکر یافاطمه بگو ببین چطور ازدست هر کینه وکدورتی ارامش پیدامیکنی....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
لیسانس کارمند دارمدش تقریبی 3تومن 

باباخوبه پس...ب شرطی ک مستقل باشینااااا..والا شوهرت هرچی بیاره همونجا دخلش درمیاد

هرموقعه حرفا وکارای مادرشوهر وخواهرشوهر اذیتتون کرد یاد حضرت فاطمه بیوفتیدکه چقددددر صبور و باگذشت بود....حرص اونارو ازهمسرتون درنیارید ..اون هیچ حقی درانتخاب نوع خانوادش نداشته ونداره....پس ازین ببعد خودخوری ممنوع...غیبت ممنوع چه تودلتون چه پیش کس دیگه....مطمعن باش هیچکس ازسنگ نیست....توهمیشه خوب باش...حتی اگرکسی آن لحظه خوبی تورانفهمد باگذشت زمان پی ب خوبی های تومیبرد...خداهم بالاسرشاهد..روزی فقط چندبار ذکر یافاطمه بگو ببین چطور ازدست هر کینه وکدورتی ارامش پیدامیکنی....
ما خودمون مستاجریم و وضعمون متوسط ولی به خونه زندگی تقریبا خانوادم اهمیت میدن مثلا خواستگار که میاد ...

اهان. پس تفاوت سلیقه هاتونه نه تفاوت مالی

اگه آقارو پسندیدی که مبارکه، اون سلیقه ی خونه چیدن تاثیری تو خوشبختیت نداره، ولی بعد دامنه ی بی سلیقگی مادرشوهرتو تو ابعاد دیگه هم میبینی   ولی اینکه خونوادت به این دلیل میخوان رد کنن اصصصصلا منطقی نیست 

بی کار سفره نیست؛ بی سفره، عشق؛ بی عشق سخن نیست؛ و سخن که نبود فریاد و دعوا نیست، خنده و شوخی نیست، زبان و دل کهنه می شود؛ روح در چهره و نگاه در چشمها میخشکد؛ دستها در بیکاری فرسوده میشوند؛ و بیل و منگال و دستکاله و علفتراش در پس کندوی خالی، زیر لایه ی ضخیمی از غار رخ پنهان میکند. (جای خالی سلوچ، محمود دولت آبادی)
2740

پرو هستن،چه جورم

شوهرم میگه  تا بریم خونه خودمون دندون رو جیگر بذار،بعد رفتیم خونه خودمون رابطه رو خیلی كم میكنیم(الان مخافت كنیم برا مراسمم ادا در میارن،برا جاریم پدرشوهرم گفته بود فلان كارو كنین من مراسمتون نمیام!!!!)

فتنه ها در سر دین و وطن است*این دو لفظ است كه اصل فِتَن است*صحبتِ دین و وطن یعنی چه؟*دینِ تو،موطن من یعنی چه؟*همه عالم همه كس را وطن است* همه جا موطنِ هر مرد و زن است
اهان اینم مهمه....بعدا ازتون توقع کمک نداشته باشن .

نه توقعی ندارن حدودا میشناسم خانوادشو خیلی مادرش بی آزار و سادس از دیوار صدا در میاد از مامانش صدا درنمیاد و هر خرجی ام بخواد بکنه پای خودشه

پسرعموی من فوق لیسانس حستبداری کارمتد دارایی هست

هرجامیره ب خاطر اخلاق زن عموم قبول نمیکنن جواب رپ میدن

باباخوبه پس...ب شرطی ک مستقل باشینااااا..والا شوهرت هرچی بیاره همونجا دخلش درمیاد

اهو جان الان که مجرده میگه ماهی یه مبلغی به مامانش همینجوری میده ولی نه برا خرج خونه کلا خواهر برادرای دیگشم که ازدواج کردن کاری با خرج خونه ندارن باباش میده که یه حقوق بازنشستگی داره

پرو هستن،چه جورم شوهرم میگه  تا بریم خونه خودمون دندون رو جیگر بذار،بعد رفتیم خونه خودمون رابط ...

هنوز عقد هستید؟؟؟؟من فکر کردم خونه خودتونید ....ناراحت نباش حل میشه .مادرشوهرم منم از این دخالتا داشت کم وبیش .ولی من توجه ای نکردم بعد هم بمرور درست شد 

نه توقعی ندارن حدودا میشناسم خانوادشو خیلی مادرش بی آزار و سادس از دیوار صدا در میاد از مامانش صدا د ...

پس خوبن اینطوری ک میگی  کاش مادرشوهرمنم زبون نداشت......پنج مترزبون داذه ......واه واه

2706