2737
2734

من نمیتونم رفتارهامو حساسیتم کنترل کنم. بعده ی ماه اومدم خونه مادرم به محض اومدن با خواهرم دعوام شد اخلاقش خیلی گنده نقطه ضعفتو پیدا می‌کنه انقد تکرارش می‌کنه تا من عصبی میشم قابل تحمل کردن نیست از بچگی باهاش نمیساختم بعد منم داشتم غذا میخوردم اعصابم نکشید جیغ زدم داد زدم گریه کردم ضربان قلبم رفت رو هزار اومدم این اتاق ۸ ماهه باردارم میشه دعا کنین واسه جنینم اتفاقی نیفتاده باشه خودمم خیلی پشیمونم اومدم. نمیتونم برگردم راهم دوره چن روزه دیگ برمی‌گردم پدر و مادرم خیلی ناراحت شدن و دلداریم میدن فقط میخوام جنینم سالم باشه دلم براش میسوزه خیلی اذیتش کردم خیلی گریه میکنم و دور و بریام اذیتم میکنن . از غریبه میخورم اینم از خواهر خودم ای کاش میشد قطع رابطه کنم. ان شاء الله خدا دعاهای شمارو برآورده کنه و منم مثل بقیه جنینم سالم و سلامت دنیا بیارم . ممنونم ازتون .الان یکم آرومتر شدم 

ای جان دلم،بیا بغلم.الله نگهدار خودت و تو دلیت باشه ان شاءالله.یه چیز شیرین بخور،ان شاءالله نینیتو یه ماه دیگه سالم بغل بگیری و تمام غمهات پربکشه🥰❣❣🫂

انسانیت زیباترین دینِ دنیاست💎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
غصه نخور عزیزم سعی کن برگردی پیش همسرت انشالله بچت سالمه دعا کن خدا به من دل شکسته ام بچه بده مشکلات ...

الهی خدا امسال دامنتو سبز کنه از ته دل برات دعا کردم❤️ اللهم صل علی محمد و آل محمد

ای جان دلم،بیا بغلم.الله نگهدار خودت و تو دلیت باشه ان شاءالله.یه چیز شیرین بخور،ان شاءالله نینیتو ی ...

ان شاء الله.عزیزم چقدر مهربونی❤️الهی خدا بخاطر این مهربونیت هر خواسته ای داری بهت بده❤️

ان شاء الله.عزیزم چقدر مهربونی❤️الهی خدا بخاطر این مهربونیت هر خواسته ای داری بهت بده❤️

قربونت گلم،محبت داری،ممنون از دعای خیرت😘

برای سلامتی نی نی کوچولو و آرامش خودت آیه الکرسی خوندم

انسانیت زیباترین دینِ دنیاست💎
2738

نگران نباش عزیزم 

منم خیلی حرص و جوش کردم توی بارداریم 

از مادرشوهر و‌ خواهرشوهر گرفته تا پدر و مادر و خواهر خودم

یعنی انقدر که اشک منو در اوردن توی بارداری و حالم رو بد کردن میگم من بجای یه خواهر شوهر و مادر شوهر دوتا خواهر شوهر و‌ مادر شوهر دارم

تازه اینا بیشتر اشکمو در اوردن و اذیتم کردن 

هنوزم همینه 

چه میشه کرد 

نمیشه دورشون انداخت و مجبوریم بسوزیم و بسازیم

بچه ات هم چیزی نمیشه 

فقط بسپر به خدا 

مگه غیر اینه که تا اون نخواد اتفاقی پیش نمیره و‌همه چی دست اونه 

پس بسپر به خودش و مطمئن باش سلامت بغلت میزاره عزیز دلت رو

نگران نباش عزیزم  منم خیلی حرص و جوش کردم توی بارداریم  از مادرشوهر و‌ خواهرشوهر گرفته ت ...

مرسی عزیزدلم آرومم کردی . سپردم ب خدا 🙏 میدونی میگم ک ما باید از غریبه ضربه بخوریم هیچی حالا چرا خانواده خودمون اذیتمون میکنن هم خون هامون حداقل میتونن شرایط مارو درک کنن. خونه خودم خیلی راحت ترم تا خونه پدرم 

مرسی عزیزدلم آرومم کردی . سپردم ب خدا 🙏 میدونی میگم ک ما باید از غریبه ضربه بخوریم هیچی حالا چرا خا ...

میفهمم چی میگی عزیز

منم خودم از الان میگم زایمان مردم مطمئنم نمیتونم خونه پدرم بمونم 

میدونم برام‌خیلی خیلی سخت میشه اما آرامشی که خونه خودم دارم می ارزه به کاری که با منت و حرف و حدیث و اعصاب خوردی بخواد برام انجام بشه