2733
2734
عنوان

میتی هستم (طب سنتی سوالی دارین ؟)

1333 بازدید | 30 پست

سلام در خلال سوال  های شما منم داروهام رو معرفی می کنم خدمتتون 

دو سال و نیم از فعالیت فروشگاه اینترنتی مامی ناز می گذره ممنون که داروها رو سفارش دادین و خوشحالم که براتون موثر بوده 

طبق معمول هزینه ی ارسال که پست سفارشی هست به سرتاسر ایران به عهده ی خودم 

و همین طور طبق معمول هر کس سه تا دارو سفارش بده یه دارو رایگان به انتخاب خودش براش می فرستم البته به جز گرده ی نخل 

خداوندا برای هر چه بهتر بزرگ کردن فرزندانم به من آگاهی بده .

داروی گرم یا همون حلوای معروف به حلوای میتی 

قیمت هر بسته 19 تومن متشکل از 17 نوع داروی گیاهی که همه اول پاک میشن شسته میشن خشک میشن و بعد اسیاب میشن کیفیتتتتت تضمینیییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

برای خانم ها برای رفع مشکلات تخمدان 

برای اقایون برای گرم شدن و میل جنسی و کمک باروری و همین طور این دارو جزو پکیج داروهای پسرزایی هست

اگه می خواین عضو کانال و گروه مامی ناز توی تل گ رام بشین یه پیامک معمولی به شماره ای که توی امضام هست بدین البته من با این شماره توی تل گرام نیستم پیامک معمولی بدین لینک کانال رو می فرستم مطالب کانال درسته زیاد نیست اما مفیدههههههههههههههه

گرده نخل : هر بسته ی 50 گرمی 28 تومن در ضمن گرده نخل تازه هست همین طور که می دونین اینجا الان فصل گرده ی نخل هست این دارو هم جزو پکیج پسرزایی هست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پاکسازی رحم : مخصوص خاننم ها برای پسرزایی یعنی رحم رو طوری تمیز می کنه که اسپرم نر بتونه راحت لانه گزینی کنه قیمت هر بسته 17 تومن 

تقویت قوای جنسی :اقایان بسیارررررررررررر موثر در جهش اسپرم بالا بردن کیفیت اسپرم و بالا بردن میل جنسی 

قیمت هر بسته 20 تومن 

بچه ها این دارو ترکیب جینسینگ و .... هست در ضمن یه ازمایش تشخیص وضعیت اسپرم خونگی توی کانال هست می تونین قبل از مصرف داروها اون رو شوهرتون انجام بده و بعد از مصرف هم انجام بده و تفاوت رو ببینین 

2728

آنیسا بهترین درمان اول از همه کاهش وزن هست و دوم پوشیدن جوراب و بدترینننننننننن درمان ماساژ به هیچ وجه ماساژ نده 

ووووووووووووو داروی حساسیت فصلی قیمت هر بسته 17 تومن 

این هم تا حالا خیلی خوب جواب داده و حساسیت فصلی رو از بین برده 

2738

داروی تنظیم کننده قاعدگی قیمت هر بسته 16 تومن رفع صد در صد درد پریود تنظیم پریود رفع سردی رحم و ....

ماسک روشن کننده ی پوست 16 تومن 

قرص پرپشت کننده ی مو 16 تومن 

داروی کیست تخمدان 20 

تقویت کننده ی رحم که برای پسرزایی هم هست و خیلی داروی عالی هست و مفید و کمک باروری هم هست 20 تومن  

گل بانو نه عزیزم ندارم اما برای ام اس اول از همه پرهیز از ترشی جات و سردی جات و لبنیات و بعد هم مصرف 

خسرو دارو توی خوروش ها و نهایت رفتن به مسافرت 

سلام❤

چرا من آب هم که میخورم جوش می زنم؟؟کلافه شدم....طبعم گرمه،کاملا هم رعایت می کنم اما باز😠........

دهنم همیشه آفت میزنه،چیکار کنم؟؟؟؟؟؟😢

خوبم اما فرشته نیستم...گناه می کنم امّا شیطان نیستم...من فقط , دختر کوچولویی هستم که در دنیایی بزرگ , تلاش می کنه کسی رو برای دوست داشتن پیدا کنه !                                                                                                                                                                           "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"                      #سَردارِ_مَن❤                                                                                  من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده,من! یک حامی اهدا عضوم🌱              
2706