2733
2739

پیج اینستایه یه فیلم گذاشته بود ک زنه داشت میگف مرد ذاتش اینه خیانت کنه و زنا باید باهاش کنار بیان😐بعد میگف من مشکلی ندارم شوهرم با کسی بخوابه چون به اونا علاقه نداره...

خواستم بگم اگه دیدی مردی بت خیانت کرد بدون چونو چرا ترکش کن... این فقط ما زنا هستیم ک میبخشیم

مردا اگر خیانت ببینن برای ابد ترکت میکنن و به خودشون احترام میزارن...

شما هم به خودت احترام بزار...

هیچ خیانتی قابل بخشش نیست 

این جامعه هست ک به ما زنه گفته هیس! هیچی نگو اون مرده.... شما نباید سکوت کنید خانما... حق شما زندگی پر از عشقه... 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

فیلم ها هم جدیدن داره میشه همش خیانت 

قشنگ دارن عادی سازی میکنن‌

همین سریال گناه فرشته

❌مرداسایت نیایدتوتاپیکم ریپ هم نزن ❌درخواست دوستی هم نده باتچکر🤗هیچ وقت کسی را بخاطر نژاد،چهره،پدرومادرش زادگاهش مسخره نکنید؛ چون انسان هیچ حق انتخابی درمورد انها ندارد♥️
2742

از بس احمقه مرد اگه خیانت ببینه میزنه و میکشه زنش و بعد زن بسوزه بسازه؟ 

گاهی دوست دارم برگردم به عقب و بغلت کنم کاش هیچوقت اون شب کذایی نبود چیکار کنم بدون نبودت عمه 🖤😭میدونی مامانت داغونه میدونی من تنها شدم میدونی رفیقم بودی رامینم کجایی عمه💔میشه براش فاتحه بخونین و صلوات بفرستبن

اره منم دیدم ویدیو رو😑😑😑😑

یعنی مغزم سوت کشید واقعا

میگفت چه اشکالی داره وقتی میدونم رابطه عاطفی نیست و نیاز جنسیه فقط

بنظر من کسی که عاشقه بجز با عشقش با آدم دیگه ای نمیتونه نیاز عاطفی و جنسیش رو برطرف کنه

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂
فیلم ها هم جدیدن داره میشه همش خیانت  قشنگ دارن عادی سازی میکنن‌ همین سریال گناه فرشته

زده رو دست سریالای ترکی😂

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂
2738
اره منم دیدم ویدیو رو😑😑😑😑 یعنی مغزم سوت کشید واقعا میگفت چه اشکالی داره وقتی میدونم رابطه عاطف ...

درسته اینا فقط میخوان برا هرزگی خودشون این چرت پرتارو جا بندازن

هروقت دیدم خیانتی شده همه زن رومقصردونستن 

نه مرد رو 

بیشترهمین خانومها این حرف رومیزنن که خب اون مرده 

یعنی مردی ک ازدواج میکنه نباید تعهد ووفاداری داشته باشه 

؟

❌مرداسایت نیایدتوتاپیکم ریپ هم نزن ❌درخواست دوستی هم نده باتچکر🤗هیچ وقت کسی را بخاطر نژاد،چهره،پدرومادرش زادگاهش مسخره نکنید؛ چون انسان هیچ حق انتخابی درمورد انها ندارد♥️

خیانت  و زن  دوم خیلی بازدید میخوره برای همین میرن سمتش پس باید چی کار کرد با این پیج ها ریپورت و انفالو و فعال کردن گزینه علاقه ندارم روی اون ویدیو

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 
2706