2737
2739
عنوان

چطوری از پدر شوهر مادر شوهرم معذرت بخوام

| مشاهده متن کامل بحث + 545 بازدید | 33 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اینکه چه اتفاقی افتاده رو نگفتی .. و آیا نیازی به. عذرخواهی هست واقعا؟؟ شما قصوری ازت سر زده؟؟  ...

نه به خدا روانین روانیییییی همه مبشناسنشون پسر خودشونم میدونه چین اما خب میگه معذرت خواهی کن کدورتی نمونه خدا هیچ کسو گرفتار خانواده نفهم نکنه

پرستاری از دیار عاشقان   پرستاری شغل من نیست عشق من است. 
نه به خدا روانین روانیییییی همه مبشناسنشون پسر خودشونم میدونه چین اما خب میگه معذرت خواهی کن کدورتی ...

پس با یه جعبه شیرینی قال قضیه رو بخوابون .. فاصله رو از این پس حفظ کن و اجازه نده شرایط به گونه ای پیش بره که حرکت شما .. کسی .. خدشه دار بشه

2740
اینکه چه اتفاقی افتاده رو نگفتی .. و آیا نیازی به. عذرخواهی هست واقعا؟؟ شما قصوری ازت سر زده؟؟  ...

دردشون اینه چرا ما هرچی از دهنمون دراومد گفتیم و تو زود به شوهرت گفتی

پرستاری از دیار عاشقان   پرستاری شغل من نیست عشق من است. 
گیر ی مشت نفهم افتادم

ی شب شام برو خونشون براشون ی جعبه شیرینی هم بگیر از دلشون در میشه رفتی هم اصلا از دعوا و بحث صحبت نکن انگار چیزی نشده

چند روز بعدم ت اینارو دعوت کن همین

لبخند روی لبان متصدی يخ زد !!!واقعا چه حقير و کوچک است آن که به خود مغرور است. چرا که نميداند بعد از بازی شطرنج شاه و سرباز را در يک جعبه می گذارند...

ب شوهرت بگو احترامشون واجبه و با اینکه فحشارو من خوردم بازم حاضرم بهشون زنگ بزنم دلجویی کنم ولی اونام باس متوجه رفتار اشتباهشون بشن و با زنگ زدن من ممکنه این اتفاق تکرار بشه....اگه خیلی اصرار کرد بگو بعد از این، این مدلی از من دفاع نکن خودت دعوا کردی خودتم برو بگو اشتباه کردم ک از خانومم دفاع کردم من تنها لطفی ک میتونم کنم اینه ک حرمتشونو حفظ کردم و سکوت کردم...سعی کن زیر بار نری و اگه مجبور شدی زنگ بزن فقط حالشونو بپرس و اصلا عذرخواهی نکن 

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2706