2733
2734
عنوان

خاستگااررر دودل هستم

| مشاهده متن کامل بحث + 751 بازدید | 50 پست
برو سمت چیزی که دلت میگه البته عقلتم به کار بگیر و بدون همیشه فردی که دوست داشته باشه رو گیرنمیاری&n ...

ازطرف دومی خوشم میاد چون بیشتر شناختمش ولی شرایط اولی برای زندگی  بهتره واونو نشناختم.  فقط در حدیک بار دیدم طرف  واینجا موندم بین دودلی واقعا میخام جوری باشه  تواینده پشیمون  نشم🫠🫠🫠

با دومی بیشتر آشنا شو  اخلاق مهمه  ۳۲ سال بعید بدونم دیگه خیلی حوصله داشته باشه

بین عقل و احساس موندم .نمیگم احساس شدید دارم به دومی ولی  چون شناخت بیشتری دارم  فرد خوبیه .اولی شرایط مهیاتری داره برای زندگی 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

از کجا مطمعنی😂 معلومه خیلی در عشق عاشقی غرق شدی  اولاش همه خوش اخلاق و خوبن

نه  بابابرعکسه اتفاقا  دومی دوماه هست پیگیرمه خیلی خوش برخورده  در حالی که رسمی باهاش بیشتر حرف میزنم ولی خیلی اخلاق خوبی داشته. وحالا بین یه حس اولیه  واون فرددودلم

اونم دوست داره ؟ یعنی حس می‌کنی دوست داره یا فقط قصد تشکیل خانواده داره ؟ 

اولی فقط گفته دختر پسند کردیم  ومنتظر جواب ما هستن. درحد دوبار حرف زدیم ‌فقط بهم  گفت من اگه ازشما خوشم نمیومد اینجا نبودم ولی خب اشناییت بیشتری نبوده  که  مثل طرف دومی دوسم داشت باشه هنوز صرفا الان خوشش اومده برای ادامه. ولی طرف دومی میدونم  دوسم داره الان

2731
نه  بابابرعکسه اتفاقا  دومی دوماه هست پیگیرمه خیلی خوش برخورده  در حالی که رسمی باهاش ...

من کلی گفتم 

حالا شما دومی رو پسندیدی مبارکت باشه ایشالا همیشه همینجور بمونه، الان هر چی بگیم نظرت روی همون دومیه به هر حال

اولی فقط گفته دختر پسند کردیم  ومنتظر جواب ما هستن. درحد دوبار حرف زدیم ‌فقط بهم  گفت من ا ...

پس دومی بهتره 

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨