2733
2734
عنوان

خاستگااررر دودل هستم

| مشاهده متن کامل بحث + 751 بازدید | 50 پست
عقلانی بخای فکر کنی اولی بهتره  احساسی دومی  دومی سنش کمه الان دوستت داره اما بعدا درجا ...

یعنی چی آخه که وب میکنه میره سراغ دخترای دیگه؟؟؟؟؟؟ چه طرز فکری واقعا

انقدر بدم میاد هرچی میشه هی نی نی یارو صدا میکنید. متنفرررررم. گزارش زن های همیشه در صحنه هم دلم میخواد تک تیر بزنم بهشون
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بیشتر ترسیدم  از انتحاب دومی🫠سرهمین  حرف. فوبیای طلاق دارم

ترست بیخوده آخه چه ربطی داره. ذات طرف باید درست باشه. باید رفت و آمد کنی. الان مرد 15 سال بزرگتره حتما وفاداره؟ همه مردم ایران آنقدر مردپرستن میگن اگه خیلییی کوچکتر از شوهرت باشی بهت وفادار میمونه چون جوونتر. نمیدونم بخندم یا گریه کنم. 24ذساله خب به اندازه 32 ساله بالغ نیست قبول ولی اینجوری هم نیست دیگه. باید رفت و آمد کنی 

انقدر بدم میاد هرچی میشه هی نی نی یارو صدا میکنید. متنفرررررم. گزارش زن های همیشه در صحنه هم دلم میخواد تک تیر بزنم بهشون
ترست بیخوده آخه چه ربطی داره. ذات طرف باید درست باشه. باید رفت و آمد کنی. الان مرد 15 سال بزرگتره حت ...

مرسی عزیزم.اینکه میگن بالغ نیس به اندازه اون ۳۲ ساله همه یه جوری میگن این  یه شک میندازه تو دل آدم به خودم میگم چرا میگن اینقدر چقد فرقه. 

مرسی عزیزم.اینکه میگن بالغ نیس به اندازه اون ۳۲ ساله همه یه جوری میگن این  یه شک میندازه تو دل ...

خب آدم 24 ساله رفتاراش بچگونه تر از آدم 32 ساله است حتما و قطعا ولی به این معنی نیست که ذاتش بد باشه یا وفادار نباشه. اینو خودت باید بفهمی. خدا کمک کنه. اون 32 ساله هم ببین چند جلسه. هیچکدوم ندیده رد نکن

دومی بچه گانه بود از نظر رفتاری وشناخت برات  که ردش کردی؟

اره گلم سن که کم باشه هوایی میشن باید پخته باشه طرف پسر سن کم مغزشون کار نمیکنه 

دیدم که میگم ....

ما هیچ وقت داستان را از زبان شیطان نشنیده ایم!!!!!....به بی دردان بیان درد دل دردی دگر باشد!!!!!
یعنی چی آخه که وب میکنه میره سراغ دخترای دیگه؟؟؟؟؟؟ چه طرز فکری واقعا

باید توی دادگاه کار کنی ببینی حقیقته گفته ام متااااسفانه

ما هیچ وقت داستان را از زبان شیطان نشنیده ایم!!!!!....به بی دردان بیان درد دل دردی دگر باشد!!!!!
اره عزیزم ولی خونواده چون اولی به قطع یقین حتی خونش امادس میگن اون فکر کن 🫠🫠🫠

اونم دوست داره ؟ یعنی حس می‌کنی دوست داره یا فقط قصد تشکیل خانواده داره ؟ 

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨

برو سمت چیزی که دلت میگه البته عقلتم به کار بگیر و بدون همیشه فردی که دوست داشته باشه رو گیرنمیاری 

یادت باشه جوری زندگی نکن که یه روزی  بگی : توله کردم که نبوسم لب ساقی و کنون میگزم لب که چرا گوش به نادان کردم...