2733
2734
عنوان

امروز میخوام برم سونوگرافی دارم میمیرم از استرس نکنه خارج رحم باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1239 بازدید | 39 پست
سلام دکتر اخه چه ربطی داره تا اونجا که من میدونم اگه بتا بالا نره خارج رحمیه اگه از اول بارداری بخوای اینجوری کنی یه بچه نااروم که شب ها پدرتو در میاره تحویل میگیری باید ارامش داشته باشی که بچت هم اروم باشه من سر دخترم اینترنت رو قدغن کردم فقط یه سریال خارجی گرفتم از صبح تا شب نگاه میکردم بیرونم زیاد تمیرفتم این بچه انقدر م.ابش تنظیم بود و اروم بود که همه حسرتشو می خوردن

عزیزممم میدونم این نت منو دیوونه میکنه اخرش

خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جوجو بارداری عزیزم؟؟؟تبریک میگم❤❤❤❤❤❤🌷🌷🌷🌷🌷🌷چندهفته ای ؟به خودت استرس نده..واسه خیلیا با بتای بالا اصلا خارج رحمی نیست شاید لقاح زود انجام شدهدارو استفاده کردی؟

عزیزم تیک تاک جووووووون. مرسی عزیزم انشالله روزی خودت میدونم تو هم میشی. نه والا دارو استفاده نکردم یهویی شد با یبار اقدام اصلا باورم نمیشه

خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 
عزیزممم میدونم این نت منو دیوونه میکنه اخرش

خوب نتو تعطیل کن اگه جنبه نداری و می خوای هر روز یه وسواسی بگیری 

من تت چند روز پیشم انقدر درد داشتم که هی میگفتم پری کیشک در حد پری ولی خدارو شکر. درد ها قطع شد 

بارداری مثل یه بیماری هست که هر روز یه درد جدیدی داری و ممکنه حتی دکترم بگه طبیعه 

پس بسپارش به خدا هر روز براش ایت الکرسی بخون 

ایشالا ستلم میاد بغلت 

من مامان دو تا عــــــشقم💞 دخترم تــــ،مام زندگی من👸 ...پسرم تمام وجــــــودم 👼
2728

علاوه بر درد شدید لکه بینی و حالت تهوع و یسری علائم مخصوصی داره

منم اون هفته توهم خارج رحمی زده بودم خیلیییییی افتضاح بود شوهرمم متوهم کرده بودم همش استرس بیخود و فکر و خیال الکی

🍀🍀🍀🍀تو همون شبدر 4 برگ منی🍀🍀🍀🍀عزیز دل مامان💕

بچه ها من خیلی مشکلات دیدم جلوی چشمم بچه هام نابود شدن دسته گلتی خوشگلم رفتن تورو خدا دعام کنین این یکی همه چیزش خوب باشه دیگه تحمل درد ندارم خدا شاهده

اصلا استرس نداشته باش منم هفته دوازده هستم دیونه شده بودم از این فکرا تازه من بعد از چهار روز از زمان پریود نزدیک شش هزار بود اصلا استرس نداشته باش خودتم با این فکرا اذیت نکن ایشالا به سلامتی نی نی به دنیا میاد

معجزه زندگيم👈❤️پسرم❤️👉
عزیزم تیک تاک جووووووون. مرسی عزیزم انشالله روزی خودت میدونم تو هم میشی. نه والا دارو استفاده نکردم یهویی شد با یبار اقدام اصلا باورم نمیشه

خداروشکر عزیزم

خوشحال شدم برات

این دوران شیرینو با استرس خراب نکن دوستم

2738
بچه ها من خیلی مشکلات دیدم جلوی چشمم بچه هام نابود شدن دسته گلتی خوشگلم رفتن تورو خدا دعام کنین این یکی همه چیزش خوب باشه دیگه تحمل درد ندارم خدا شاهده

قرار نیست که هر ابر بارنده رو سر تو بباره که

ان شاالله ایندفعه هیچ مشکلی پیش نمیاد

توکل به خدا . میام اینجا میگم ساک رو دیدن یانه اگه چیزی ننوشتم بدونین کهدیگه من ملدم بخدا

قرار نیست که هر ابر بارنده رو سر تو بباره کهان شاالله ایندفعه هیچ مشکلی پیش نمیاد

عزیزم انشالله . خدایا حاجت همه نی نی سایتیارو بده مخصوصا تیک تاک جونمو انشالله این ماه ماه خوبیه برای همه . نمیدونم چرا یه ذره به خودم امید نمیدم که شاید همه چی عالی پیش بره شاید خیلی قشنگتر باشه

به قول شوهرم خدا چشمشا به روت نمیبینده

اخه منم مشکل کلیوی دارم دکترم اجازه بارداری بهم نمیداد چون دید بچه ندارم گفت فقط همین یک بار

تازه کلی احتمالات بد در مورد بارداریم داد منم توکل کردم به خدا

خیلی استرس و دلشوره داشتم و میترسیدم شوهرم بهم گفت خدا چشم رو هم نمیزاره چون میدونه خودت مریضی و مشکل داری و دارو میخوری بارداریت مشکل پیش نمیاد

درنظرت داره و کمکت میکنه

حالا شما هم همینطوره عزیزم توکل کن به خدا تنهات نمیزاره خدا مهربونه

🍀🍀🍀🍀تو همون شبدر 4 برگ منی🍀🍀🍀🍀عزیز دل مامان💕
به قول شوهرم خدا چشمشا به روت نمیبیندهاخه منم مشکل کلیوی دارم دکترم اجازه بارداری بهم نمیداد چون دید بچه ندارم گفت فقط همین یک بارتازه کلی احتمالات بد در مورد بارداریم داد منم توکل کردم به خداخیلی استرس و دلشوره داشتم و میترسیدم شوهرم بهم گفت خدا چشم رو هم نمیزاره چون میدونه خودت مریضی و مشکل داری و دارو میخوری بارداریت مشکل پیش نمیاددرنظرت داره و کمکت میکنهحالا شما هم همینطوره عزیزم توکل کن به خدا تنهات نمیزاره خدا مهربونه

عزیزم مرسی از حرفای زیبات .انشالله همینطوره 

عزیزم انشالله . خدایا حاجت همه نی نی سایتیارو بده مخصوصا تیک تاک جونمو انشالله این ماه ماه خوبیه برای همه . نمیدونم چرا یه ذره به خودم امید نمیدم که شاید همه چی عالی پیش بره شاید خیلی قشنگتر باشه

مرسی عزیزم از دعایی که در حقم کردی...
خودت میدونی منم مثل خودت بودم و زایمان زودرس داشتم

طبیعیه عزیزم دوباره ترس از دست دادن داشته باشی.شاید اگه منم الان جای تو بودم همین فکرارو میکردم

ولی استرس از هرچی بدتره برات..بخاطر این نعمتیکه خدا بهت داده شکرگزار باش و به چیزای خوب فکر کن...

2706