2733
2734
عنوان

امروز میخوام برم سونوگرافی دارم میمیرم از استرس نکنه خارج رحم باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1239 بازدید | 39 پست
سلام جوجو جانشما هفته چندی؟من امروز باید برم سونو واژینال واسه اینکه مشکوک به خارج رحمی هستمخیلی میترسماصلا دست خودم نیست فقط کارم شده گریه

من پنج هفته هستم.شما بخاطر چی مشکوک هستین؟

خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دو روزه خونریزی داشتم و کمردرد شدید. دیشب رفتم دکتر سونو شکمی انجام داد هیچی تو رحم ندید کفت فقط دیواره رحم ضخیم شدهخیلی میترسم خدا رحم کنه

عزیزم چند هفته ای؟شاید زوده بوده ندیده ساکو

خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 
2728
با حساب پریودم الان 5 هفته ام تموم شده ولی بتام خیلی دیر میرفت بالاتوروخدا واسم دعا کنین خیلی میترسم

انشالله دیده میشه توکل به خدا هرچی قسمته همون میشه

سلام بچه ها اره رفتم ساک کوچولوشودیدم . مرسی که به فکرمی تیک تاک عزیزم انشالله به همین زودی مال خودت عزیززززم خدا دل شکسته رو بی جواب نمیذاره

2740
سلام بچه ها اره رفتم ساک کوچولوشودیدم . مرسی که به فکرمی تیک تاک عزیزم انشالله به همین زودی مال خودت ...

فدات عزیزم

خیلی خیلی خیلی خوشحال شدم.خدا واست حفظش کنه و به سلامت بغلش کنی😍😍😍😍😍😍😍😍

چی بگم عزیزم.دلمو طعنه های این و اون میشکنه ولی چون شوهر خوبی دارم و همه جوره درکم میکنه و پشتمه دوام میارم .در واقع میشه گفت شوهرمه که منو سرپا نگه داشته با حمایتاش و دلداریاش ...

فدات عزیزم خیلی خیلی خیلی خوشحال شدم.خدا واست حفظش کنه و به سلامت بغلش کنی😍😍😍😍😍😍😍😍 چی بگم ...

خدا شوهرتو واست نگهداره.تیک تاک اطرافیان منم طعنه نمیزدن ولی هی میپرسیدن چه خبرا بارداری یانه؟منم میگفتم خیالتون راحت ما بچه نمیخوایم یه چندباری محکم بهشون گفتم الان اصلا صداشو درنمیارن خودمم که اصلا بهشون نمیگم تا چهارماه. اگه خدا بخواد خوب پیش بره  نمیگم حالا حالا اگه هم که بازم قسمت نشد چه بهتر که حال و حوصله توضیحبهشونو.ندارم