2733
2739
معمولی بود ،من اگه جای پسره بودم ده سال منتظرش نمیموندمو میرفتم سراغ یکی دیگه مطمئنن شرایطشم بهتر از شرایط الانش میبود،دختره هم هی میگفت این داماد ماه عسله،فکر کرده مهریه بخواد ماه عسل حساب میکنه

بعدشم احسان میگفت نه نه به ما مربوط نیس علیرضا خودش اومد تو برنامه و شما رو خواستگاری کرد. احسان هم ترسیده بود از دختره 😅😅😅😅

حال خوبیه عشقم(همسرم) کنارمه 😍😍😍

دختره تو ماه عسل رو ولش کنین .. دختره بی ادب توی دورهمی رو بچسبین   مریم معصومیتابحال همچین مهمانی تو هیچ برنامه ای ندیده بودم اینقدر پررو بی ادب از خود راضی وراج

من ندیدیم چی می گفت؟

دخترم تمام زندگی من

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دختره تو ماه عسل رو ولش کنین .. دختره بی ادب توی دورهمی رو بچسبین   مریم معصومیتابحال همچین مهمانی تو هیچ برنامه ای ندیده بودم اینقدر پررو بی ادب از خود راضی وراج

چي ميگفت من نديدم ؟

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
2731
من ندیدیم چی می گفت؟

احساس میکنم داریم خاله زنک بازی درمیاریم 

هیچ وقت هیچ انسانی را تا مقام خدایی ارتقاء ندهید . لعنتی می رود ازآن بالا عذاب نازل میکندبدتر از عذاب الهی

از اون ضایع تر سمانه پاکدل بود وای همش شوهر شوهر میکرد

اِنّي ما خَلَقْتُ سَمآءً مَبْنِيَّةً، وَلا اَرْضاً مَدْحِيَّةً، وَلا قَمَراً مُنيراً، وَلا شَمْساً مُضِيئَةً، وَلا فَلَكاً يَدُورُ، وَلا بَحْراً يَجْري، وَلا فُلْكاً يَسْري، اِلاّ في مَحَبَّةِ هؤُلاءِ الْخَمْسَةِ الَّذينَ هُمْ تَحْتَ الْكِسآءِ

وای وای اونو که دیگه نگو. دیدی مدیری چقد ضایعش کرد؟ دنبال فرصت بود بگه من خیلی باشخصیت و باهوش  و....

حال خوبیه عشقم(همسرم) کنارمه 😍😍😍

2738
بعدشم احسان میگفت نه نه به ما مربوط نیس علیرضا خودش اومد تو برنامه و شما رو خواستگاری کرد. احسان هم ترسیده بود از دختره 😅😅😅😅

والا ترسم داره،دربرنامه ماه عسلو تخته کنن که چرا پسره اومده ماه عسل دختر خواسته

‎متاسفانه یه عده هنوز نمیدونن‎ احترامی ک بهشون میذاري از ‎شخصیت خودته نه کمالات اونا!

امابه نظرمن كلا عشق يه طرفه فايده نداره

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
2706