2733
2734
مگه خیلی زشته؟ به نظر من عادی بود ولی شوهرمم مثه شما میگفت این چیه که ده سال پاش مونده زشتوله

وای یعنی ملاک مردا فقط قیافه است؟😐

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی که زشت نبود ولی رفتارش و حرف های دختره خیلی نچسب بود نمی فهم من برای چی ده سال پای اینوایساده

هیچ وقت هیچ انسانی را تا مقام خدایی ارتقاء ندهید . لعنتی می رود ازآن بالا عذاب نازل میکندبدتر از عذاب الهی
تو این عکس که داره به مجری نگاه میکنه

اصلا نگاه نمیکرد چشماش همش رو به زمین بود تابلو بود میشد فهمید رنگیه،اینجا رو ندیدم خودم

‎متاسفانه یه عده هنوز نمیدونن‎ احترامی ک بهشون میذاري از ‎شخصیت خودته نه کمالات اونا!
2731
من به خاطر عشق و اینا نمیگم بچه ها میگن خیلی آرایش داشته من ی چیز دیگه تصور کردم

خیلی چشماش ارایش داشت ! اما انقدر زشت بود اصلا با ارایشم جلوه نکرده بود

دخترم تمام زندگی من

بنظرم هیچ کدوم آش دهن سوزی نبودند

اِنّي ما خَلَقْتُ سَمآءً مَبْنِيَّةً، وَلا اَرْضاً مَدْحِيَّةً، وَلا قَمَراً مُنيراً، وَلا شَمْساً مُضِيئَةً، وَلا فَلَكاً يَدُورُ، وَلا بَحْراً يَجْري، وَلا فُلْكاً يَسْري، اِلاّ في مَحَبَّةِ هؤُلاءِ الْخَمْسَةِ الَّذينَ هُمْ تَحْتَ الْكِسآءِ

خوب پسره دوستش داشته حالاهرچي خداراشكربه هم رسيدن

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
2738
خیل که زشت نبود ولی رفتارش و حرف های دختره خیلی نچسب بود نمی فهم من برای چی ده سال پای اینوایساده

معمولی بود ،من اگه جای پسره بودم ده سال منتظرش نمیموندمو میرفتم سراغ یکی دیگه مطمئنن شرایطشم بهتر از شرایط الانش میبود،دختره هم هی میگفت این داماد ماه عسله،فکر کرده مهریه بخواد ماه عسل حساب میکنه

‎متاسفانه یه عده هنوز نمیدونن‎ احترامی ک بهشون میذاري از ‎شخصیت خودته نه کمالات اونا!
دختره کلاس بیخود میذاشته ده سال. انگاری پسره رو هم دوس نداشت یه جوری بود

😏😏😏😏 اصلا خوشم ازش نيومد من بودم والا نصف روزم دنبال اين دختر از خود راضى نميرفتم😂😂

مادرم را هیچوقت ندیدم که پرواز کند ؛ زیرا به پایش من را بسته بود ؛ پدرم را و همه ی زندگیش را …
بچه ها خوزستانیا رسمشون همینطوریه. به خودمون نگا نکنین که به خانواده هامون زور میگیم

خوب مگه خانواده ها ميخوان زندگي كنن؟🤔🤔

دعا میکنم دائما” خدا کمکم کن خواهشا” رویام بزرگه گفت برا رسیدن بهش دو راه جلوته پاشو برنامه کارتو بچین یا بخواب و خوابشو ببین
2706