2737
2734
عنوان

شنا بودین ب حرفش گوش میدادین یا لج میکردین?

| مشاهده متن کامل بحث + 1176 بازدید | 44 پست
جالبه خواهر شوهرمنم میگفت مردتو خونه کار نمیکنه اونوقت شوهرخودش تمااام کارای خونه رو میکنهباجاریم تو یه ساختمونن جاریم میگفت از صدای فرش شستن فلانی تو حیاط از خواب بیدار میشم یعنی همش درحال کارکردنه هاااا

خواهرشوهرای فوضول.  آخه به اونا چه واقعا

حال خوبیه عشقم(همسرم) کنارمه 😍😍😍

تاپيكاي قبليتو خوندم

واقعا نوبره شوهرت

خيلي حرص خوردم

نظرات من صرفا برای صاحب تاپیک میباشد،ریپلای انسانهای بدون مغز یا متعصب  رامشاهده نکرده و پاسخ نمیدهم😊
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

عجب ادم بي شعوريهببخشيداما خود خانمها بايد به خودشون ارزش بدنو به هر بي شخصيتي ازدواج نكننهر چند همه اين بي شخصيت ها رو يك زن پرورش داده

بیگ لایک واقعا درسته

توکل میکنم به خدای بخشنده و مهربان . چراکه بهترین هارا برای من فقط و فقط خداوند میخواهد... خدایا شکرت و سپاسگذارم 
2742
خب چیکار کنم??

زبونش بگیر.کتاب شازده کوچولو رو خوندی؟پادشاهه همش میخواست بگه حرف حرف منه.شازده کوچولو گفت منکه میرم ازاینجا.یعنی به حرفش که میگفت نرو محل نمیداد.

پادشاهه هم دید چاره ای نداره گفت باشه ماتورا سفیر خود میگردانیم

تو هم هر کار دلت میخواد بکن بذار اونم فکر کنه که حرف حرف خودش بوده

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
خانواده شوهر منم همش ميگن مرد نبايد كار كنه! مرد نبايد بيداري و گرسنگي بكشه! زن قوي تره!

من برعکسش رو فهمیدم 😕😕

خدایا چرا هدیه‌ای که بعداز ۹سال انتظار بهم دادی رو پس گرفتی؟خدایا یعنی منو لایق ندونستی؟خدایااا خستم،خیلی خستم..به منم نظری کن😔💔💔

داماداشون و باباشون عين چي ميچسبن به زمين و هيچ كاري نميكنن!!! اگه بلند شن و كاري كنن انگار دنيا به آخر رسيده! البته خواهرشوهرام كاري ندارن... من شاغلم با دو تا بچه...

زنی که زیبایی اندیشه پیدا کرده باشد زیبایی تنش را نشان نمی دهد. دکتر شریعتی
2740
خب چیکار کنم??

به نظرم بهش بگو دكتر گفته استراحت مطلق. خودتو يه جوري نشون بده انگار نميتوني هيچ كاري بكني... كلاً راهش بنداز نه فقط براي الان... بچه ها كه دنيا بيان دور از جون ميميري اگه بخواي دست تنها بزرگشون كني...

دقیقا همینی که بستنی میگه رو انجام بده. شوهر تو متاسفانه تربیتش از ریشه غلطه. تو نمیتونی یک شبه درستش کنی. ببخشیدا با زبون خرش کن بذار حس مردونگی و مرد سالاری بهش دست بده اما تو ازش نوکری بکش (البته واژه خوبی نیست ولی حق شوهرته اینجوری بهش بگه آدم)

اولین کاری هم که باید بکنی خودتو بزن به مریضی. بگو دور از جونت به خونریزی افتادم. بگو دکتر گفته اینجوری پیش بری بچه هات نارس به دنیا میان یا خودت از دست میری. شلوغش کن و تا میتونی چاخان کن. چون شوهرت بی منطقه حقشه

اینا خودشون زن نیستن؟

ببخشيد هيچي نيستن... نه هنري دارن نه شغلي. به هيچي علاقه ندارن... دو تاشون يكي يه دونه بچه دارن اونم اينو اون براشون بزرگ كردن... فقط الكي دور شوهراشون ميگردن... تازه خوب و عاشقانه هم رفتار نميكننا... جلوي من ميخوان بگن زندگيه ما مردا سالارن... به خودشونم نميرسن!

دقیقا همینی که بستنی میگه رو انجام بده. شوهر تو متاسفانه تربیتش از ریشه غلطه. تو نمیتونی یک شبه درستش کنی. ببخشیدا با زبون خرش کن بذار حس مردونگی و مرد سالاری بهش دست بده اما تو ازش نوکری بکش (البته واژه خوبی نیست ولی حق شوهرته اینجوری بهش بگه آدم)

چجوریمیشه بیشتر راهنماییم کنی

2706