2733
2734
عنوان

ولادت حضرت معصومه مبارک 🌹💚سوره توحید میخونم براتون

| مشاهده متن کامل بحث + 254 بازدید | 63 پست

ممنونم دعاگوتم دوست مهربونم 

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨

@anshaliii    

@nina7030    

@avaخانومم    

@گلنازززم2    

@goli199h    

🌹💚

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

@خنده_هام_قشنگه    

@دختر_رئالی    

@نور_آینده    

@سرو،محمد    

@زوشا۶۶    

💚🌹

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔

@zizigoolootabeta    

@سسسلام    

🌹💚

2731

فاطمه

التماس دعا

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

یا علی 🤍🌱🌸 حَسۡبِيَ ٱللَّهُ لَآ إِلَٰهَ إِلَّا هُوَۖ عَلَيۡهِ تَوَكَّلۡتُۖ وَهُوَ رَبُّ ٱلۡعَرۡشِ ٱلۡعَظِيمِ ..🌱💚 خیلی حسین (ع) زحمت ما را کشیده است🖤
@cashmere     @mrs1384     @آیات1383     @najmekhatoon   ...

عزیزم😍

امروز میرم حرم به نیت اونایی ک التماس دعا گفتن زیارتنامه میخونم هدیه میکنم به امام زمان 

حاجت روا بشی انشاءالله

یا صاحب الزمان                                                     تو که یک گوشه چشمت غم عالم ببرد / حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد
عزیزم😍 امروز میرم حرم به نیت اونایی ک التماس دعا گفتن زیارتنامه میخونم هدیه میکنم به امام زمان&nbs ...

سلام

ممنونم 

میشه به اقا بگی ۲ خرداد و ۳۰ خرداد هوامو داشته باشه😔😔😔

عزیزم😍 امروز میرم حرم به نیت اونایی ک التماس دعا گفتن زیارتنامه میخونم هدیه میکنم به امام زمان&nbs ...

زیارتت قبول

امضای خدا پای خواسته هات💚

2740
سلام ممنونم  میشه به اقا بگی ۲ خرداد و ۳۰ خرداد هوامو داشته باشه😔😔😔

چشم

یا صاحب الزمان                                                     تو که یک گوشه چشمت غم عالم ببرد / حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد

میشه لطفا رفتین برای منم دعا کنین اسمم نسیم  که شرایط مثل قبل بشه و درست بشه خیلی ممنون ❤️🌸

خودت رو به خودت ثابت کن نه به دیگرانᰔᩚ

فاطمه 

ممنونم

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
2706