2733
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من پدال چرخ خیاطی مو ب سوکت پدال دستگاه سوهان برقی استرانگم وصل کردم کار کرد😂

شما دندان سارین ؟ 

خوشبحالت چطور شروع کردی 

من برای این زمین ، در بهشت هم خواهم گریست ...
2728
ملت دنبال یه حرفن تا از آدم سواستفاده و دزدی کنن.سریع میگه چجوری شروع کردی

الان من سواستفاده و دزدی کردم؟؟؟؟ واسم سوال شد همین 

2738
شما دندان سارین ؟  خوشبحالت چطور شروع کردی

ولی دور از شوخی دندانسازی نیازی ب درس خوندن آنچنانی ندارد حتی دندانپزشکی هم بصورت تجربی و کارآموزی چند سالی وردست ی دندونپزشک کار کنید یادمگیرید ولی خب دندون پزشکی خیلی سخته خطرناکه خصوصا پرکردن عصب و درمان ریشه و کلی چیز دیگه که فقط از متخصصش برمیاد هر ننه قمری نمیتونه صرفا با دیدن یاد بگیره ولی خب دندون پزشک تجربی تا دلت بخواد داریم ولی وقتی متخصص هست کی ب اونا اعتماد میکنه؟ ی نفرو میشناسم طرف حتی اسم خودشو نمیتونه بنویسه تو پیجش زده دکتر 😏

دندون یکی از اشناهامونو عصب کشی کرده نگو عصب مونده الان عفونت کرده نیاز ب درمان ریشه داره

ولی خب دندان سازی راحت تره و اکثرا هم با کارآموزی یادگرفته میشه 

بابا بس کن باور کردش

من اسمی از دندون نیاوردم شما پرسیدی میشه ب دستگاههای دندون پزشکی وصل کرد منم گفتم رو سوهان برقی ممکنه جواب داد دیگه نگفتم نمی‌دونم رو دستگاه دندون پزشکیم جواب میده یا نه🫣

ولی دور از شوخی دندانسازی نیازی ب درس خوندن آنچنانی ندارد حتی دندانپزشکی هم بصورت تجربی و کارآموزی چ ...

آره دیدم با کارآموزی شروع کردن تونستن مستقل بشن

ممنون عزیزم وقت گذاشتی لطف کردی 🙏🏻🌹