2733
2739

حالم بد خیلی زیاد دارم خفه میشم از بغض از وجودخودم شرم میشه کاش نبودم کاش نیست بشم این جمله را روزی هزار بار میگم به خدا بااشک بابغض خیلی آرزو داشتم اما نزاشتن بهش برسم 

ازخانواده همسرم خجالت میکشم ازهمه دخترای این دوره همه دانشگاه سر کار میرن اما من چی به هیچیا نرسیدم تنها چیزی ک خدا بهم داد زیبای ک بخوره تو اون فرق سرم به امام حسین نمیخام بگم من خوشگلم اینجور حرفا ........ اما همه به زبون میارن اما به چه دردیم خورد ناشکری میکنم میدونم اما چیکار کنم میدونم خدا قهرش میگیره اما چرا بهم نگاه نمیکنه همه میگن خدا نقاشیت کرده خوشبحالت اما خداشاهده چندباره میخواستم صورتمو با هرچی شده ازبین ببرم تورا خدا برام دعا کنید زندگیم خوب بشه دلم آرامش پیدا کنه ازبس گریه میکنم چشمام تار میبینه تورا خدا 😔😔😔😔 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2738

والا منم خانه دارم و تازه زیبایی که شما دارید هم ندارم ولی راضی هستم خانمهای شاغل خیلی کارشون سخته هم کارای خونه و هم شغل بیرون

از خانه داری لذت ببر عزیزم 

«رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ» خدایا من از تو معجزه ای میخواهم،معجزه ای بزرگ،معجزه ای در حدخدا بودنت،تو خود بهتر میدانی،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند🙏☺️
والا منم خانه دارم و تازه زیبایی که شما دارید هم ندارم ولی راضی هستم خانمهای شاغل خیلی کارشون سخته ه ...

یه عالم آرزو داشتم دریغ از یکیش 

کارم شده اشک ریختن  باخووم تازگیا حرف میزنم 

چرا خدا منو تنها گذاشت چرا 

آرایشگر بشم  دوست دارم برم کلاس هروز با التماس میکنم بزارین برم  میگم تورا خدا اما هم خا ...

خب آرایشگری که خیلی خوبه اینو بدون وقتی آرزوی تو قلبته ینی اون برای توعه مطمعن باش یک روز حتما بهش میرسی اگه نامزدت نمیزاره خوب نیس ازش جدا شو عزت نفست بالاتر میره وگرنه مطمعن باش یک روز برای توعه این ارزو بوس

چرا خب خیلیا کار خوب ندارن و همینجور زندگی میکنن به نظرم یه سر به بیمارستانا بزن ببین چقدر آدم اسیره اونجا هستن بعد میفهمی خدا دوستت داره! شعار نمیدم من خودم یه مدت اسیر اونجا بودیم یه بیماریایی وجود داره لاعلاج از درون بیمار رو داعون میکنه دکتر و پرستارم کاری از دستشون برنمیاد حز از بیرون باز بدبختو سوراخ سوراخ کنن تا زمان مرگش فرا برسه اصن هر کی خودش و عزیزانش اسیر بیمارستان نیس خدا واقعا دوسش داره صد در صد به این باور دارم من

بهشتم اونورش باشه به این برزخ نمی ارزه...
2706