2733
2739

من خودم یه مدت که حوصله داشتم تو خونه انجام میدادم

باید طاقتشو داشته باشی + صبر و حوصله

موم رو به جهت رویش موهات بمال و بعد پت یا پارچه نخی رو در ابعادی که مد نظرته (البته چون خودت میخوای بندازی کوچیکتر باشه راحت تری) بزار روی موم و بادستت بکش روی پارچه یا پت که کاملا بچسبه به موم و پوستت و بعد یهویی بدون مکث باید بر خلاف رویش موهات بکککککنی اگر مکث یا تعلیل کنی پوستت کبود میشه و دردت هم میاد    موفق باشی

موریانه ها حرامتان این تن که میخورید پر از حسرت های شیرین بود   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
برو به بسته پد مومک ویت بگیر واسه پا یکی هم واسه دست,تمیز و راحت و خوب فقط با دست یکم بکش روش میچسبه بعد سریع بکن تازه قطره ضد روش مو هم داره حالا حالا در نمیاد دیگه

گرون درمیاد ویت😥

2738

اپیلیدی درد داره میا جون.زیرپوستی هم میشه.

حداقل مال من اینجوریه.

ویت هم گرون درمیاد.

همون یه قوطی موم بخر بزار مایکروفر گرم کن.پد هم بخر.

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...

تو خونه اگه میخوای انجام بدی به نظر من فقط با نوار ویت که اماده س انجام بده چون اگه وارد نباشی گرم کردن موم و .... سخته و کثیف کاری داره خخخخخخ . خودت بخوای انجام بدی واسه پاها مشکل نداره ولی بیکینی و زیر بغل خودت نمیتونی خیلی درد داره  

هان ای عقاب عشق ، از پشت قله های مه آلود دور دست ، پرواز کن به دشت غم اگیز عمر من ، آنجا ببر مرا که شرابم نمیبرد .....

اینقدر کثیف کاری داره که نگو ختما کاردک مخصوصش هم بگیر 

بعدم آقای همسر رو به کار بگیر بیاد تو موم بزن و پد بزن اون بکنه 

تاپیک آموزش خیاطی لباس کودک آموزش خیاطی 1 ای غم آی غصه .... بله با شمام با خود شخص شخیص شما..... چخههه چخههههه پیشششتته پیشششششته
2706