2737
2734

به امید خدا چند روز دیگه نی نی دومم رو به دنیا میارم . اولی رو طبیعی زایمان کردم و نیت ام اینکه دومی رو هم طبیعی به دنیا بیارم . از عزیزانی که تجربه مشابه من دارند میخام بیان و بگن اولی و دومی چه فرقی باهم داره ؟ سر اولی چه قدر درد کشیدن و سردومی چه قدر و ....

ممنونم

و من در انتظار فرشته آسمانی دیگری هستم که زمینی بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من یکی از دوستام تازه زایمان کرده میگف دومی رو بیشتر اذیت شدم چون سرش بزرگتر بود،ولی بعضیا میگن دومی اسونتره،مثلا مامان خودم میگه من تورو ک بچه دومم خیییلی راحت بدنیا اوردم البته منو داداشم شیر به شیر بودیم

خدایا تا پاکم نکردی خاکم نکن
2740

ب نظر منم احتمال اینکه سخت تر باشه هست

ولی دردی ک برای باز شدن دهانه رحم میکشیم کمتره چون اینبار راحت تر باز میشه

اینم شنیدم ک درصورتی راحت تره ک فاصلهاین زایمان تا زایمان قبلی کمتر از ۵ سال باشه

😎😀پوزیشن موردعلاقم اینه که من زیر باشم 👇پتــو رو😀👆
ب نظر منم احتمال اینکه سخت تر باشه هستولی دردی ک برای باز شدن دهانه رحم میکشیم کمتره چون اینبار راحت تر باز میشهاینم شنیدم ک درصورتی راحت تره ک فاصلهاین زایمان تا زایمان قبلی کمتر از ۵ سال باشه

من فاصله سنی بچه هام دوساله😐

فاصله سنی گل دخترام 3 سال هست 

بااینکه با آمپول فشار زایمان کردم ولی دومی راحتتر از اولی بود 

♡●♡خدایا دل مرا آنقدر صاف بگردانتا قبل از پایین آمدن دستم دعایم مستجاب گردد . . . ♡●♡

سلام 

بچه اول پسر 

بچه دوم دختر 

پسرم ۳ روز دیر دنیا اومد 

دخترم ۳ روز زودتر 

پسرم ۳۸۰۰

دخترمم ۳۷۵۰

اولی با امپول فشار 

دومی ۷-۸ ساعت درد 

از نظر دنیا اومدن خیلی فرق نداشت اما دخترم یه کوچولو راحتتر بود 

سر دخترم اصلا بخیه نخوردم بخاطر دکتر خوبم بود سر پسسرم ۳تا بخاطر برش 

خداحافظ دوستان عزیزم*لبتون خندون، دلتون شاد ،جیبتون پرپول و خوابتون پر از آرامش