2752
2739
عنوان

تفاوت زایمان اول و دوم ( زایمان طبیعی )

| مشاهده متن کامل بحث + 46564 بازدید | 24 پست

به نظر من به نسبت آمادگی بدنی هرکسی متفاوته..اگر مادر تو دوران بارداری تحرک داشته باشه و پیاده  روی کنه بخصوص ماه های اخر مطمئنا زایمانش راحتتره...وصدالبته کهدر نظرگرفتن وزن بچه هم بی تاثیر نیست...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هیشکی به اندازه من پیاده روی نداره تو بارداری 

من از همون اول پیاده روی میکنم عادتمه 

جالبه که وزن هم خیلی زیاد اضافه میکنم 

خداحافظ دوستان عزیزم*لبتون خندون، دلتون شاد ،جیبتون پرپول و خوابتون پر از آرامش
2731

چه قدر متفاوت . من سر اولی کلا دو ساعت درد کشیدم البته آمپول درد زدم . دکترم میگه سر دومی مدت زمان کمتری درد میکشی وگرنه درد همونه . نظر شما چیه

و من در انتظار فرشته آسمانی دیگری هستم که زمینی بشه
هیشکی به اندازه من پیاده روی نداره تو بارداری من از همون اول پیاده روی میکنم عادتمه جالبه که وزن هم خیلی زیاد اضافه میکنم

مثل من😐هرکولی میشم واسه خودم😆اماوزن بچه هامم زیاده

جاری من میگفت زایمان بعدیش راحتر بود 

منم زایمان دومم خیلی راحتر بودم البته من سزارینیم 😆

دلتنگ که میشوی دیگر انتظار معنا ندارد . یک نگاه کمی نامهربان ، یک واژه ی کمی دور از انتظار ، یک لحظه فاصله ، میشکند بغضت را ...
چه قدر متفاوت . من سر اولی کلا دو ساعت درد کشیدم البته آمپول درد زدم . دکترم میگه سر دومی مدت زمان کمتری درد میکشی وگرنه درد همونه . نظر شما چیه

سیرطبیعی ونرمالش اینه منم اینجوری شنیدم اماخب حداقل برای من برعکس بود.ان شاءالله زایمان راحتی داشته باشی

سلام

فرزند اولم رو پنج ساعته با آمپول فشار زايمان كردم دور سرش بزرگتر از فرزند دوم بود و من هم واقعا بي تجربه در زايمان ... به نظرم سختر اومد ... البته بخيه هم زيااااد خوردم

سر فرزند دومم دو نيم ساعته زايمان كردم بازم با آمپول فشار ولي اين دفعه با دور سر كمتر و البته سه تا بخيه 

فرزند اولم وزن تولدش ٣٧٥٠

فرند دوم وزن تولدش ٣٨٥٠

به نظرم دور سر مهمه نه وزن !!!

وچون تجربه زايمان اول رو داشتم زايمان دوم با استرس كمتر و با تامل و تحمل بيشتري پيش رفتم

در كل از زايمان دوم راضي ترم ... برام راحت تر گذشت

Lilypie Pregnancy tickers

سلام آدما فرق دارن

اما چندتا ذکر و سوره هست سرچ کنین زایمانو تسهیل میکنه

فکرکنم یکیش سوره انشقاق بود

از لحاظ تغذیه هم سرچ کنید که باخوردن چ موتدی راحتر میشه

خدا یارتون

أَنَا عَبْدُكَ وَ أَنْتَ رَبِّي ظَلَمْتُ نَفْسِي وَ اعْتَرَفْتُ بِذَنْبِي وَ لاَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ إِلاَّ أَنْتَ فَاغْفِرْ لِي يَا غَفُورُ يَا شَكُورُ