2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره ازدیشب تاالان مثه روانیا شدم نمیتونم جای خالیشو ببینم

واي بميرم واسه دلت

من چقدر ناشكرم خدا 😢😢😢😢

بـَعضــی آه هـا را هـَرچـِقدر هم از تـه دل بــِکشـی سیـنه ات خـالـی نمـیشـود. امروز سـینه مـَن پـُر از همان آه هـاست!!!!
2731
2740
😖😖😖😕😯

ميدونم نميفهمي من چي ميگيم 

اما واقعا خودمم نميدونم 

همش عصبي هستم

گريه ميكنم 

...

❤خدا جونم لطفا حواست به منو ني ني باشه❤لطفا واسه سلامتي ني ني من صلوات بفرستين🙏🏻
ميدونم نميفهمي من چي ميگيم اما واقعا خودمم نميدونم همش عصبي هستمگريه ميكنم ...

آخه اصلا توضیح نمیدی 

Ask yourself if what you're doing today is  getting you closer to where you want to be tomorrow 

امتحان چی داری عجقم ؟؟؟من که تو همه تاپیکا  بودم 😂😂ندیدمت فکر کردم با شوشو رفتی ددر

دیشب من بودم نبودی😢😢😢

فاینال زبان دارم دهنم صافه😭😭😭😭😭😭😭😭

😍تاوقتی 👄آقام👄پشتمه دنیاتو مشتمه😍

من از خودكشي ميترسم اما ارزومه بميرم حتي اينم ميگم دلم ميگيره اما خستم

دختر خوب, خانوم عزیز... خسته ای, دیگه نمی کشی, کم اوردی... همه اینا رو درک می کنم. ولی این حرفم نه نصیحته نه ترسوندن

فقط حقیقت محضه

من به شخصه 2 نفر رو می شناختم که زندگی وحشتناکی رو تجربه کردن, یکیشون مدتی همسایه ما بود, از یه خانواده مرفه ولی با یه زندگی زناشویی سخت و جدایی و خیانتهای بعدی از نفر دوم زندگیش

به هر حال هر دو نفری که خودکشی کردن لحظه آخر پشیمون شدن

اما کسی رو هم دیدم که در زندگیش بارها شکست خورد, تحقیر شد, کم اورد, حتی مضحکه دوستانش شد و تا جایی که خانواده ش ولش کردن

امروز اون شخص به لطف خدا عاقبت به خیر شده و خیلیها رو دیدم حسرت زندگیشو می خورن

قصه نگفتم گلم.... ولی اگر مقاوم باشی پایان قصه قشنگه

بعضیا اول زندگیشون خوشیه

بعضیا وسط

و بعضیا ته زندگیشون عاقبت بخیریه

پس صبر کن تا سهمتو از زندگی بگیری