2733
2739
اخه چراتقصیر خودته انقد خودتو مشتاق بچه نشون نده بزار اون مشتاق باشه

اون نميخواد 

ميگه اول زندگي نميخوام 

ولي من ميخوام اخه من خودم هم تك بچه هستم خيلي تنهام خيلي دوسِـــــت دارم سريع ني ني داشته باشم😔

❤خدا جونم لطفا حواست به منو ني ني باشه❤لطفا واسه سلامتي ني ني من صلوات بفرستين🙏🏻
اون نميخواد ميگه اول زندگي نميخوام ولي من ميخوام اخه من خودم هم تك بچه هستم خيلي تنهام خيلي دوسِـــــت دارم سريع ني ني داشته باشم😔

نسی جون عزیزم چهرا انقد اصرار داری برای بچه

ببین عزیزم من اعتقاد دارم ما خانما همیشه بچه دوست داریم برامون فرق نمیکنه کی بیاد

اما مرد باید حضور بچه رو قبول کنه تا نخواد تا نیاز به بچه رو حس نکنه علاقه ای بهش نشون نمیده

پس به شوهرت فرصت بده انقد عجله نکن عزیزم

بزار بری خونه خودت حداقل 3 .4 ماه بگذره بعد اقدام کن

زنو شوهر حداقل یکسال بدون دردسر و راحت باید تنها باهم زندگی کنن

چرا اصرار داری از روز اول ی برا خودت دغدغه درست کنه بخدا بچه دار شدن به این اسونیا که فکر میکنی نیست خیلی دردسر داره

پس بزار شوهرتم علاقه پیدا کنه به بچه

چون فردا که بچه بیاد وقتی اون نخواد تمام کاراش میوفته گردنه تو

حرفم بزنی میگه خودت خاستی

😍تاوقتی 👄آقام👄پشتمه دنیاتو مشتمه😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نسی جون عزیزم چهرا انقد اصرار داری برای بچهببین عزیزم من اعتقاد دارم ما خانما همیشه بچه دوست داریم برامون فرق نمیکنه کی بیاداما مرد باید حضور بچه رو قبول کنه تا نخواد تا نیاز به بچه رو حس نکنه علاقه ای بهش نشون نمیدهپس به شوهرت فرصت بده انقد عجله نکن عزیزمبزار بری خونه خودت حداقل 3 .4 ماه بگذره بعد اقدام کنزنو شوهر حداقل یکسال بدون دردسر و راحت باید تنها باهم زندگی کننچرا اصرار داری از روز اول ی برا خودت دغدغه درست کنه بخدا بچه دار شدن به این اسونیا که فکر میکنی نیست خیلی دردسر دارهپس بزار شوهرتم علاقه پیدا کنه به بچهچون فردا که بچه بیاد وقتی اون نخواد تمام کاراش میوفته گردنه توحرفم بزنی میگه خودت خاستی

اره ميدونم راست ميگي 

اونم اينجوري نيست كه نخواد ذوق داره ولي چون من خيلي لجبازم به حرفش گوش نميدم هي از اين استفاده ميكنه 

❤خدا جونم لطفا حواست به منو ني ني باشه❤لطفا واسه سلامتي ني ني من صلوات بفرستين🙏🏻