2737
2739
عنوان

آرایش در بارداری

106 بازدید | 11 پست

بچها من نمیدونستم رژ لب برا جنین ضرر داره تو ماه اول همش رژ میزدم و آرایش میکردم اشکال نداره؟ضرر نداشته باشه

فقط 28 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برا تشکیل قلب نی نیم و سالم بودنش یه صلوات بفرستید؟ خدایا من به تو ایمان دارم شکرت به خاطر همه چی❤️🥰❤️ خدایا خودت به همه کمک کن حاجتای قلبارو بده❤️❤️ عزیز دل مامان امروز تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳قلبتو دیدم تاپ تاپ می‌زد خداااایا شکرت شکرت شکرت
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چه ضرری؟

نمیدونم میگن بچه اوتیسمی میشه ...حتی تونر صورت که هم میگن نزنین

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برا تشکیل قلب نی نیم و سالم بودنش یه صلوات بفرستید؟ خدایا من به تو ایمان دارم شکرت به خاطر همه چی❤️🥰❤️ خدایا خودت به همه کمک کن حاجتای قلبارو بده❤️❤️ عزیز دل مامان امروز تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳قلبتو دیدم تاپ تاپ می‌زد خداااایا شکرت شکرت شکرت
نه من یکسره آرایش میکردم رژلب میزدم

رژ لب معمولی؟ الان میگن حتی تونر صورت هم نباید زد😔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
نمیدونم میگن بچه اوتیسمی میشه ...حتی تونر صورت که هم میگن نزنین

نه اون قدر که گوشی و اشعه واینا ضرر داره ،اینا نداره .اگر تلویزیون بزرگ دارید حداقل فاصله ۲/۵متری را باهاش رعایت کن،استفاده از گگوشی را کم کن،اگر مودم دارین تو اتاقی که زیاد هستی نگذارش 

نه اون قدر که گوشی و اشعه واینا ضرر داره ،اینا نداره .اگر تلویزیون بزرگ دارید حداقل فاصله ۲/۵متری را ...

مرسی عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40