2737
2734

یک بار حتی توضیح نمیدن چرا ورژن قبلی رو برنمیگردونن

بر ما گذشت نیک و بد                اما تو روزگار فکری به حال خویش کن ،                                       این روزگار نیست... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خصوصی کجاس؟

من بهت پیام‌خصوصی دادم.اعلان های مسخره بالا سمت چپ.جوابمو بده

من همون یگانه۶۸ام.خدایا میدونم‌روزهای خوب درراهند‌،میدونم منو تنهانمیذاری.خدایا سپاس گزارم.خدایا اول خودت بعد بهترین هارو میخوام      
2728
2738
حالا من از چندتا چیز اسکرین گرفتم دارم میبینم چقدر خوب بود

اره بابا کلی فرق داشتن تفاوتش مثل پورشه با پیکانه

به امیدافزایش وزن از ۵۴/۳۰۰ تا۷۰. 54/300»56/600» 57/900»59/600»60/700»63/400» 67 » ... الهی و ربی من لی غیرک💞💓💓💞
یک بار حتی توضیح نمیدن چرا ورژن قبلی رو برنمیگردونن

چند بار خانم تهرانی توضیح دادن تو تاپیک خودشون ورژن قبلی قابلیت و کشش ایجاد برنامه ها و آپشن های جدید رو نداشت. و همینطور چون قدیمی شده بود برنامه ها و کد نویسی هاش هر مشکلی که براش پیش میامد نمیشد درست کرد به خاطر همین ما مجبور شدیم یک نسخه جدید بسازیم یعنی نی نی سایت از ابتدا برنامه نویسی شد

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
جدیدا هم اصلا نی نی یاری تو سطح سایت رویت نشده.شده؟مرخصین؟

من همیشه هستم 

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
2706