2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم خیلی شاکی بودم از سایت.کلی وقت هم نیومدم ولی الان از اعلان ها و اینکه پاک کردن تاپیک حذف شده خوشم اومده.قبلا تا میرفتیم تو تاپیک اگه کسی خلاف نظر استارتر حرفی میزد سریع حذف می‌شد. یه دفعه ده خط تایپ میکردی تا ارسال می‌کردی می‌دیدی نوشته حذف شده

ولی خودم دیگه تاپیک نمیزنم. اینکه نمیشه حذفش کنی خوب نیست.

حرمتها که شکسته شد مسیح هم که باشی، نمیتوانی دل شکسته را احیا کنی... آنچه در دستت بود، امانتی پنهان بود که حراج شد، آنچه نباید بگویی گفته شد، فاجعه را یک عذر خواهی درست نمیکند! حرف، حرف ویران کردن دل است، نه دیواری خراب کنی و از نو بسازی!

[QUOTE=42839054]کجا هستین نی نی یارها و مدیر[/QUOTE زحمت کشیدن تغییرات و ایجاد کنن خسته شدن خابیدن😃

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤

واقعا مدیر این سایت باید کسی باشه که علاقه داشته باشه به این کار احترام بزاره به کاربرای سایت

وقت کافی داشته باشه و مدیریت قوی داشته باشه

و مدیر باشه

بر ما گذشت نیک و بد                اما تو روزگار فکری به حال خویش کن ،                                       این روزگار نیست... 
2740
هیچی بدتر از این نیست که پست و عکس رو بعد چند دقیقه نمیشه دیگه پاک کرد..گزینه حذف ناپدید میشه!!!! این دیگه چه کاریه!!!!

ادم جرات نمیکنه عکس بذاره.من دیشب یه عکس گذاشتم اخرم پاک نشد  

به امیدافزایش وزن از ۵۴/۳۰۰ تا۷۰. 54/300»56/600» 57/900»59/600»60/700»63/400» 67 » ... الهی و ربی من لی غیرک💞💓💓💞
یگانه سلام.اره سرجاشه دیگه کسی نمیاد.

الان سایت مسخره شده.ادرسش رو واسم میذاری خصوصی.کاش بقیه هم بیان

من همون یگانه۶۸ام.خدایا میدونم‌روزهای خوب درراهند‌،میدونم منو تنهانمیذاری.خدایا سپاس گزارم.خدایا اول خودت بعد بهترین هارو میخوام      

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔

این اخلاقیش بود

بقیه ش نیمه غیر اخلاقی

و کاملا غیر اخلاقی بود

😀

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2706