2737
2734
عنوان

چرا اینقد قوم شوهر حسودن و نچسب؟

1864 بازدید | 78 پست

چشم ندارن زندگی مارو ببینن انگار ، زور بهشون میاد شوهرم دوسم داره ، واسه تولدم گوشی ایفون ۱۳ خریده خواهراش  چشاشون ۴ تا شد ، کلا دخالت زیاد میکنن خانوادش تو زندگیم 😏😏

بحث  ممنوع❌ شما حرف بعدیتم درسته❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زیاد دیدم

خواهرا دخالت کنن بگن چرا خونه جمع کن نیستن.ولخرحن و پل داداشم و ب جوب میندازن و.... 😂

دیدی آن شب چه شد؟😔 پدر دیگر بیدار نشد... در گوشه ی تاریک و حزن آلود خانه... دیدی پدرم چشم بست؟ بی خداحافظی، بی حرف، بی پند و ناگهانی؟ دیدی فرزندانش را؟ سیمای غمگین دخترش را؟دیدی غم چشم پسرانش را؟ دیدی نفس در سینه حبس بود؟ چشمان در تمنای اشک بود؟ دیدی غم آسمان را؟ قطرات اشک بالا را؟ دیدی سکوت پرندگان را؟ ناله ی دلگیر باد را؟ دیدی که دیگر حرفی برای گفتن نبود؟ فقط اشک بود و اشک بود؟ دیدی که روز به سیاهی شب بود؟ آفتاب به سردی یخ بود؟ دیدی که دیوار ها را تاب ایستادن نبود؟ شمع را جان سوختن نبود؟ زیرا که دیگر عشق نبود🖤گرما نبود😭پدر نبود... 😔😔
2731

همشون همینن خوباشونم جلو روت اونجورین پشت سرت 😒....

نه هدیه هاتو نشون بده نه از خوشیات بهشون بگو حرصشون میاد پسرشون بیشتر از اونا به دختر مرررردم اهمیت میده تا دیروز پسرشونو یادشون نمیومد بعد ازدواج شیرین میشن 

2740
زیاد دیدم خواهرا دخالت کنن بگن چرا خونه جمع کن نیستن.ولخرحن و پل داداشم و ب جوب میندازن و.... 😂

اخه فقط خواهراش نیستن که مادر و پدرشم هستن ، باباش که خاله زنکه انگار نه انگار ۷۰ سالشه ، مادرشم به قول قدیمیا زیر عبا تنبک میزنه ، ۲ روعه ادا خوبارو در میاره 

چکار کردن از کجا فهمیدی؟ 

همش زیر گوش شوهرم حرف میزنن پرش میکنن یا بهش اس ام اس میدن مثلا براش تولد نگیر خرجش زیاد میشه، یا فلان کارو نکن براش ، از قصدی اس ام اس میدن چون میدونن گوشی شوهرمو میبینم ، خدارو شکر شوهرم اهمیتی نمیده بهشون ولی خب با این حال همش دخالت میکنن راه و چاه می‌خوان جلوش بزارن 

شایدم برداشت شما این بوده و یا خیلی بهشون حساسی البته اکثر عروسا و مادر شوهرا و خواهر شوهرا خیلی چشم دیدن همو ندارن ولی من شخصا خانواده ی شوهرم مثل ماه میمونن از خانواده ی خودم خیلییییی بهترن هر وقت یه مناسبتی میشه به شوهرم میگه برا زنت طلا بگیر مثلا امسال شوهرم یه کادوی کوچیک خرید بعد مامانش میگفت چرا طلا نخریدی براش کلا خیلی دوسم دارن منم عاشقشونم ...همیشه که همه بد نیستن ادمای خوبم زیادن 

خواهر که خوبه حداقل ب بد زندگی داداشش راضی نیس من خواهرشوهرمو دوس دارم جاری نداری ببینی چه موجود حسوده دو روییه البته اونم نه همه جاریا ولی خدا جاری حسود قسمت هیچ بنی بشری نکنه

برامن ک برعکسه زنداداشم چشمش توکون ماست دقیقا همین گوشی و عیدی برام خریدهمسرم و ی گوشی دیگ منک نگفتم برادرزاده هام فهمیدن صحبتش شد یهو رفت توقیافه 😑

لایک نکنید لطفا🦭
همش زیر گوش شوهرم حرف میزنن پرش میکنن یا بهش اس ام اس میدن مثلا براش تولد نگیر خرجش زیاد میشه، یا فل ...

چند وقته ازدواج کردی ؟

یادمان باشد اگر خاطرمان تنها شد/ طلب عشق زه هر بی سروپایی نکنیم🙃🤌🏻میگه حسش نمیاد.حسش نمیاد ورزش کنم،کتاب بخونم ،به خودم برسم ،کار کنم ، درس بخونم،بیرون برم. خب معلومه که حسش نمیاد!!مگه آسونه که حسش بیاد؟یعنی کلا میخوای به بطالت بگذرونی که حسش بیاد؟خب بشین تا بیاد. نمیاد دوست من نمیاد.گاهی وقتا آدم باید خودشو مجبور به استارت یه کار کنه باید خودشو مجبور به پا شدن و دوباره ایستادن بکنه.اصلا فرق آدمای ضعیف و قوی همینه.اصلا درمان افسردگی و اضطراب همینه.باید خودتو مجبور کنی پاشی و استارت یه کاریو بزنی.نگو نمیتونم.نبستنت به تخت و مجبورت نکردن صبح تا شب توی سوشال مدیا باشی و بخوری و بخوابی که بهانه نیار پاشو برای یکبار توی زندگیتم که شده خودتو مجبور به انجام یه کاری کنی نتیجش صد از اینی که هستی بهتره حالت خوب میشه بهت قول میدم:)
همشون همینن خوباشونم جلو روت اونجورین پشت سرت 😒.... نه هدیه هاتو نشون بده نه از خوشیات بهشون بگو ح ...

والا بخدا کلافم از دستشون، بعد عمری ۱ گوشی خریده واسم چششون ور نمیداره دارن میترکن که چرا شوهرای ما اینکارو نکردن واسمون ، بخدا وضعشونم از ما بهتره همشون ولی چششون دنبال اینه ببینن من چیکار می‌کنم 

2706